Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Potencjalna dziewczyna

Opis snu

dziś nad ranem 16.02.2023 śniła mi się koleżanka z klubu młodzieżowego , jakiś czas mam wrażenie wysyła sygnały zainteresowania pyta o zagranie sam na sam np w gre piłkarską jest ona zajętą dziewczyną w rzeczywistości... W tym śnie była ubrana w kurtke grantatową jak na wiosnę , rozpuszczone włosy brunet , przykuwa uwagę . Początek snu zaczyna się w centrum miasta pogoda zachmurzone niebo , jest wygadana , nawiązuje kontakt wzrokowy , próbuje wywołać jakieś emocję ,próbuje poznać mnie z charakteru , we śnie niespodziewanie daje szybkie buziaki w policzek lub usta nie powiedziała dlaczego , poprawia ona fryzurę bedąc na spotkaniu ,potem sen jest w podróży z nią do stanów zjednoczonych gdzie potem widzimy piękne bilbordy w dzień oraz wieczorem , po podróży była rozmowa o uczuciach , u mnie w domu na łóżku leżeliśmy i przytulaliśmy w ubraniach , jest ona zabawna ładna i pokazuje zainteresowanie ale gdy chce coś nagle ważniejszego powiedzieć nagle sen się kończy bez zakończenia... co to może oznaczać ? w rzeczywistości kontaktu poza wzrokowym z nią nie mam .. oraz jest w rzeczywistości zajęta..

Interpretacja snu

Ten sen może symbolizować Twoje ukryte pragnienia i uczucia względem tej dziewczyny. Może być to wyraz Twojego pragnienia nawiązania bliższej więzi z nią. Śniąc o podróży, wskaźnik jest na Twoje pragnienie wspólnych doświadczeń i rezygnacji z rutyny. Bezpośrednia rozmowa o uczuciach w łóżku, może oznaczać pragnienie pewnego rodzaju intymności i emocjonalnej bliskości. Jeżeli dziewczyna jest w rzeczywistości zajęta, sen jest też wyrazem pragnienia, by sytuacja ta zmieniła się na Twoją korzyść. Fragment, w którym sen kończy się, kiedy chcesz o czymś ważniejszym porozmawiać, może oznaczać lęk przed konfrontacją ze swoimi uczuciami, czy przed uczuciami, które nie są również odwzajemnione. Warto zauważyć, że sny są subiektywne i nie zawsze mają jednoznaczne znaczenie, zwłaszcza jeśli dotyczą konkretnej osoby. Może warto porozmawiać z tą dziewczyną w prawdziwym świecie i sprostować swoje uczucia - niezależnie od wyniku, to pomoże Ci uzyskać pewność.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Darius, Mistrz Snów Proroczych

Jego umiejętności koncentrują się na interpretacji snów, które mogą zawierać proroctwa lub ważne przesłania dla śniącego.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
Ciekawy artykuł, warto zastanowić się nad tym, czy nasza obecna partnerka faktycznie ma potencjał, czy może lepiej szukać kogoś innego. Warto czasem zastanowić się nad swoimi oczekiwaniami i potrzebami w związku. Dzięki za inspirację do refleksji!
Robert Kowalski
12.12.2021

Dodaj opinię

Ocena: