Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Bliźniaki

Opis snu

Dnia dzisiejszego 21.05 śniło mi się że mam dwóch chłopców bliźniaków nie dziwił by mnie ten sen ale dzisiaj jest pierwszy dzień dekady bliźniąt i sama też jestem z pod znaku bliźniąt. W śnie odwiedzam starych znajomych z lat szkolnych w Polsce a potem podróżuje winda do góry po czym wsiadają do niej dzieci jakby szkolna wycieczka . Winda jadę na ostatnie piętro 10 wychodzę z maluszkami dzwonię do męża o której będzie i odpowiada jak szybko się da i sen się konczy

Interpretacja snu

Sen ten ma wiele warstw symbolicznych. Fakt, że śnisz o bliźniakach, na pierwszy dzień dekady Bliźniąt, w której samej się urodziłaś, może sugerować refleksję nad swoim dwoistością – być może jest coś w tobie, co pragnie być zintegrowane lub zaakceptowane. Dzieci, szczególnie bliźniaki, często są symbolem nowych możliwości, podwójnej energii, czy pomysłów, które mogą się zrodzić w twoim życiu. Twoją rolą jest w tym przykładzie opieka nad tymi dziećmi, co może oznaczać że powinnaś zwrócić większą uwagę na rozwój tych nowych pomysłów lub opcji. Podróż do góry windą symbolizuje dążenie do osiągnięcia celów, awans lub duchowe i emocjonalne wzrosty. Winda reprezentuje tutaj mechanizm umożliwiający to przemieszczenie, wskazując, że tę podróż możesz odbyć wygodnie, bez większego wysiłku. Rozmowa telefoniczna z mężem może sugerować potrzebę wsparcia lub potwierdzenia od bliskich ci osób. Starych znajomych z lat szkolnych można interpretować jako symbole dawnych czasów, być może istnieją w twoim życiu pewne sprawy z przeszłości, które powracają i które możesz chcieć ponownie przeanalizować. Poniższa interpretacja jest tylko propozycją i nie musi w stu procentach zgadzać się z twoją sytuacją życiową. Najlepsi interpretatorzy snów uważają, że to ty sama jesteś najlepszym ekspertem od swoich snów.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Lucian, Wizjoner Przyszłości

Jego specjalizacja to przewidywanie przyszłych wydarzeń na podstawie snów. Jest znany z trafnych prognoz dotyczących osobistych i zawodowych zmian.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
"Fantastyczny artykuł! Mam bliźniaki i zawsze zastanawiałam się, czy ich sny mają jakieś specjalne znaczenie. Teraz dzięki temu sennikowi mogę zacząć interpretować ich sny i lepiej zrozumieć moje dzieci. Dziękuję za pomoc!"
Gabriela Włodarczyk
20.06.2021

Dodaj opinię

Ocena: