Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

chłopak

Opis snu

Poszłam z moją najlepszą przyjaciółką na koncert sławnego rapera Malika Montany, staliśmy pod sceną a niedaleko przed nami stał chłopak, którego od kilku tygodni obserwujemy na instagramie i który mi się podoba oraz często o nim myślę, a czasami również o nim śnie i chcę nawiązać z nim kontakt.Co dziwne byłyśmy na tym koncercie aby my 2 oraz oczywiście ten chłopak. Pod tą sceną podszedł do mnie i zapytał się o godzinę, mimo, że trzymał w ręku odpalony telefon. Na moim zegarku i na jego telefonie była godzina 13.31 (godzina lustrzana). Później on sobie odszedł, a następnie odbyło się afterparty w moim domu.

Interpretacja snu

Ten sen jest znakiem, że masz silne emocje wobec tego chłopaka, na którego obecnie zwróciłaś uwagę. Może to być sugestia, że jesteś gotowa na podjęcie kroków w celu zbliżenia się do niego, co symbolizuje fakt, że odważył się podejść do ciebie w śnie. Koncert sławnego rapera może symbolizować twoje pragnienie, aby coś się działo w twoim życiu, zwłaszcza w obszarze miłości i relacji. Twoja przyjaciółka na koncercie może być symbolem, że chcesz podzielić się z kimś swoimi doświadczeniami i uczuciami. Godzina 13.31 na zegarku i telefonie to lustrzana godzina, którą często interpretuje się jako symbol dobrych wiadomości, szczęścia lub pozytywnych zmian w życiu. Może to oznaczać, że twoje marzenia i pragnienia mogą wkrótce się spełnić. Organizacja afterparty w twoim domu wskazuje na twoją potrzebę nawiązywanie nowych relacji i bycia otwartą na innych. Może to również sugerować, że chcesz pokazać swoją otwartość i gotowość do utrzymywania bliskich relacji w twoim własnym domu. W końcu ten sen może być manifestacją twojego pragnienia, aby ten chłopak zwrócił na ciebie uwagę i stał się częścią twojego życia.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Celeste, Wróżbitka Snów Astralnych

Specjalizuje się w snach związanych z podróżami astralnymi i doświadczeniami poza ciałem, oferując wgląd w te niezwykłe zjawiska.

Opinie na temat artykułu

Oceń artykuł jako pierwszy!

Dodaj opinię

Ocena: