Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Była dziewczyna

Opis snu

Śniło mi się ostatnio, że przeglądając profil na instagramie mojej ex dziewczyny zobaczyłem jak ona szczęśliwa układa sobie życie z innym chłopakiem, ponadto w okresie od którego nie jesteśmy razem bardzo dużo zmieniła w swoim życiu, odwiedziła wiele miejsc, dużo podróżowała. Z tego powodu, że uświadomiłem sobie wtedy iż już o mnie zapomniała i nie będzie nas nic łączyć ze sobą, zacząłem w śnie bardzo płakać z bezsilności. W drugiej części snu, była dziewczyna przyjechała do mnie i pomimo tego, że nasza ostatnia romowa w rzeczywistości była bardzo burzliwa i skończyła się tym, że do dzisiaj się do siebie nie odzywamy, to ona normalnie ze mną rozmawiała tak jakbyśmy się pogodzili, panowała między nami dobra atmosfera. W ostatniej części snu zapytałem się jej czy nie chce coś zjeść i zaproponowałem, że zrobię jej jakąś potrawę, niestety nie mogłem znaleźć składników w sklepie i po czasie wróciłem do mieszkania, gdzie ona stała ze spakowaną walizką i powiedziała, że za chwilę wyjeżdża, po wszystkim obudziłem się z poczuciem nostalgii i ogólnie wewnętrznym spokojem, nie wiem dlaczego co raz częściej śni mi się ona, pomimo tego że ma nowego faceta i nie rozmawialiśmy ze sobą już blisko miesiące.

Interpretacja snu

Sny zazwyczaj odzwierciedlają nasze życie codzienne i myśli, które nas zajmują. W tym konkretnym przypadku, wydaje się, że twój sen ma wiele ukrytych znaczeń. Przede wszystkim, pojawienie się byłej dziewczyny może oznaczać, że dalej o niej myślisz, choćby nieświadomie. To, że w Twoim śnie jest szczęśliwa bez Ciebie, może sugerować, że gdzieś tam w głębi serca, cieszysz się z jej sukcesów i cieszysz się, że znalazła szczęście, mimo że z inną osobą. Wydaje się również, że czujesz prawdziwy ból i smutek z powodu tej straty, co odzwierciedla się w Twoim śnie poprzez płacz. W drugiej części snu rozmowa z byłą dziewczyną także zawiera kilka interpretacji. Może to oznaczać, że chciałbyś naprawić Wasze relacje, zapomnieć o starych kłótniach i zacząć od nowa. Gdy proponujesz jej coś do jedzenia, to może symbolizować odrzucenie lub frustrację, co odzwierciedla się w braku składników w sklepie. Najważniejsza jest jednak ostatnia część snu. Często, kiedy widzimy w snach walizki, jest to oznaka podróży, zmiany lub przeprowadzki. To, że widziałeś ją ze spakowaną walizką, może oznaczać początek nowego rozdziału w jej życiu, który nie obejmuje Ciebie. Sny są bardzo osobistym doświadczeniem i mogą zawierać wiele ukrytych znaczeń. Może być, że ten sen jest wynikiem twego podszywającego smutku, wpadania w nudę, czy też jakiegoś niezaspokojonego pragnienia. Może też po prostu oznacza, że z jakiegoś powodu ostatnio dużo o niej myślałeś. Pamiętaj, niezależnie od interpretacji Twojego snu, to wszystko jest częścią procesu gojenia i poruszania się naprzód po zerwaniu.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Celeste, Wróżbitka Snów Astralnych

Specjalizuje się w snach związanych z podróżami astralnymi i doświadczeniami poza ciałem, oferując wgląd w te niezwykłe zjawiska.

Opinie na temat artykułu

Oceń artykuł jako pierwszy!

Dodaj opinię

Ocena: