Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Sen o psie

 • Według sennika psy szczekające i bawiące się to radosny i miły znak. Pogodzisz się z kimś bardzo Ci bliskim nawet jak poróżniło Was coś nieistotnego.
 • Znaczenie wściekłego psa oraz ukąszenie i napadnięcie przez psa we śnie to niebezpieczeństwo dla Ciebie oraz najbliższych. Gdy psy stają się agresywne to oznacza że coś złego się zbliża. Jakiś przyjaciel czy członek rodziny może być w niebezpieczeństwie. Pilnuj się i pomóż bliskiej osobie zanim się stanie coś gorszego.
 • Złym znakiem są również uwiązane psy. Pies, który  ma ograniczoną wolność z powodu smyczy czy łańcucha to ostrzeżenie przed złodziejem lub wrogiem. Zbliża się do Ciebie jakiś nieprzyjaciel w złych zamiarach i powinieneś zwrócić na to uwagę.
 • Kolor psa ma znaczenie w interpretacji snu.
 • Pies to symbol przyjaźni i gdy pojawia się w kolorze czarnym to oznacza zdradę przez przyjaciela. Wiele lat przyjaźni dla kogoś mogą nie znaczyć tyle co dla Ciebie i możesz w każdej chwili zostać zdradzonym i oszukanym. Uważaj kogo bierzesz za przyjaciela.
 • Jeżeli jest koloru białego to przepowiedz nowej ciekawej znajomości. W najbliższym czasie poznasz kogoś nowego, kto szybko stanie Ci się bardzo bliski. 
 • Straty, kłótnie, zmartwienia, złe nowiny, chorobę i potrzebę ostrożności można zinterpretować ze snu gdzie pies szczeka, wyje, poluje lub bawisz się z nim albo Cię ugryzł. 
 • Stworzenie sobie nieprzyjaznego klimatu i nowych wrogów może się pojawić, gdy we śnie szczujesz kogoś psem. Możesz sobie przysporzyć dużo poważnych problemów, dlatego warto mieć to na uwadze. 
 • Psia buda we śnie symbolizuje pogorszenie życia pod względem finansowym oraz społecznym. Nie oceniaj nikogo surowo i pomagaj innym bo nie wiadomo kiedy Tobie może się przydać pomoc.
 • Często pojawiają się też sny gdzie są szczeniaki. Szczeniak symbolizuje wierność i przyjaźń, ale też wrażliwość. Osoba która śni o szczeniakach jest z natury spokojna i delikatna, przejmuje się każdym i próbuje wszystkim dogodzić. Nie dawaj się wykorzystywać. Osoby którym warto pomagać na pewno docenią Ciebie i Twoje starania. Dla innych nie warto tracić czasu. 
 • Osoba zakochana, będąca w związku i śni o psie jest bardzo szczęśliwa. Znaczenie psa we śnie oznacza bezpieczeństwo i zaufanie. Jesteś w szczęśliwym związku gdzie oprócz wszystkich innych zalet możesz się poczuć zrozumianym i bezpiecznym przy drugiej osobie.  
źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Lucian, Wizjoner Przyszłości

Jego specjalizacja to przewidywanie przyszłych wydarzeń na podstawie snów. Jest znany z trafnych prognoz dotyczących osobistych i zawodowych zmian.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(5)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
"Zawsze kiedy śni mi się pies, mam poczucie bezwarunkowej lojalności i przyjaźni. Często tłumaczę to jako symbol wierności i oddania, które są ważne w moim życiu. Ciekawe, co mówi sennik na ten temat?"
Alan Chmielewski
09.03.2024
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Ten sennik zmienił zupełnie mój światopogląd.
Marilka
29.01.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Miałam taki sen.
Laura
29.11.2019
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Śniło mi się.
Lucyna
27.11.2019
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
We śnie zostałam ugryziona przez czarnego psa. Teoretycznie według sennika taki sen oznacza zdradę przez przyjaciela. W moim przypadku oznaczało to rychłą zdradę, ale nie przez przyjaciółkę, tylko mojego ówczesnego faceta.
~Karolina
10.11.2016

Dodaj opinię

Ocena: