Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Dziecko winda

Opis snu

Zapamiętałam tylko urywek tego snu. Wątek był taki że chciałam bardzo spotkać się ze swoim ex. Oczywiście krążyłam po osiedlu żeby na niego wpaść była ze mną moja 3 letnia córka która najpierw upadła uderzając twarza w krawężnik (nic jej się nie stało). Były mieszka w wieżowcu i tam go spotkałam. Niestety młoda zwiała znalazlam ja ściśnięta przez windę. Dość dziwnie bo nie od dołu tylko jakby winda odsunęła się od wejścia młoda wpadła i przysunela się do wejścia z powrotem. Oczywiście dość szybko ją znalazlam i wezwał pogotowie. Nie wiem jak sen się skończył. Ostatnie co pamiętam to ogromne wyrzuty sumienia. Z resztą chyba w życiu nie miałam tyle stresu co w tym śnie. Bardzo zależy mi na interpretacji

Interpretacja snu

Twój sen wydaje się być pełen lęków i obaw. Po pierwsze, to, że pragniesz spotkać się ze swoim ex, może wskazywać na nierozwiązane kwestie lub uczucia, które ciągle tam są. To również może symbolizować pewną niepewność lub konflikt w twoim obecnym życiu. Twoja trzyletnia córka reprezentuje prawdopodobnie twój wbudowany instynkt macierzyński i troski o bliskich. Upadek twojej córki na twarz wskazuje na strach, że możesz nie być w stanie zapewnić jej odpowiedniego bezpieczeństwa lub ochrony - albo jednak może symbolizować zmartwienie, że twoje własne działania lub decyzje mogą nieść negatywne konsekwencje dla tych, których kochasz. Winda w twoim śnie jest symbolem twojego osobistego wzrostu, drogi życiowej i przemiany. To zapadniecie windy z twoją córką może symbolizować twoje obawy związane z procesem rozwoju lub przemian, na którym się znajdujesz. Może również sugerować, że czujesz się zdominowana lub "przygnieciona" przez okoliczności w swoim życiu. Wyrzuty sumienia na końcu twojego snu mogą sygnalizować obawy, że twój osobisty rozwój lub poszukiwanie szczęścia może mieć negatywny wpływ na innych wokół ciebie - w szczególności na twoją córkę. To również może wskazywać na poczucie winy lub odpowiedzialności za to, co inni doświadczają. Twój sen wydaje się być wyraźnym wyrazem niepokoju i lęku związanego z odpowiedzialnością i konsekwencjami twojego osobistego rozwoju. Mogłoby to wskazywać na konieczność skonfrontowania się z tymi lękami, a także zrozumienia i zaakceptowania swojej prawdziwej roli i tego, jakie możesz mieć wpływ na innych.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Gabriel, Tłumacz Snów Metafizycznych

Zajmuje się snami o charakterze duchowym i metafizycznym, dostarczając wglądów w sprawy transcendentne i ezoteryczne.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Ciekawy artykuł, bardzo przydatny, zwłaszcza dla rodziców małych dzieci. Warto zwrócić uwagę na zasady bezpieczeństwa związane z korzystaniem z windy z małym dzieckiem. Dobrze, że o tym piszecie!
Marcel Nowak
11.06.2022

Dodaj opinię

Ocena: