Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Sen o koniu

Koń wyścigowy zapowiada oszczędny okres w życiu. Pojawia się potrzeba oszczędzania i skrócenia wydawanych pieniędzy. Gdy biega luzem symbolizuje niezależność osoby śniącej. Znajdujący się w stajni zapowiada dobrobyt i bogactwo w przyszłości, a gdy pojawia się we śnie martwy lub wychudzony może oznaczać okres ciężkiej pracy i licznych przeszkód w życiu zawodowym i nie tylko.

 

Czarny koń to niestety zapowiedz kłopotów, biały oznacza nadejście okresu rozkoszy, a brązowy jest symbolem wiedzy, intelektu i mądrości. Podejmiesz ważne i mądre decyzje związane z Tobą lub z bliskimi osobami.

 

Jazda konno według sennika jest dobrym znakiem i oznacza szczęście, lecz może się pojawić okoliczność gdzie koń zrzuci Cię lub spadniesz sam z konia. W pierwszym wypadku zachowaj ostrożność bo to znak niebezpieczeństwa, a w drugim to oznaka pojawienia się poważnych i trudnych do rozwiązania problemów życiowych. Jeżeli koń Cię uniesie i nie spadniesz z niego jest to połączeniem dwóch powyższych zdarzeń. W Twoim życiu na pewno pojawią się jakieś problemy jednak dasz sobie z nimi radę i w końcu wyjdziesz na prostą.

 

Niewierność ze strony członka rodziny można się spodziewać jeżeli się przyśni jakaś osoba jeżdżąca na Twoim koniu.

 

Atakujący koń lub gryzący może symbolizować lekkie obawy i strach przed czymś, ale również przeżycie jakiegoś radosnego wydarzenia.

 

Sny gdzie konie pojawiają się bardziej w mitycznej postaci, jak skrzydlaty koń, mogą zostać zinterpretowane jako podróż. Koń na biegunach ma znaczenie zadowolenia i dumy rodziców dla dzieci.  

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Gabriel, Tłumacz Snów Metafizycznych

Zajmuje się snami o charakterze duchowym i metafizycznym, dostarczając wglądów w sprawy transcendentne i ezoteryczne.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(4)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
Wow, zawsze fascynowały mnie sny o koniach. Słyszałem, że symbolizują one siłę, wolność i intuicję. Muszę się zastanowić, co może oznaczać sen o koniu dla mnie. Dzięki za te ciekawe interpretacje!
Dorota Jankowska
18.02.2023
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Sprawdza się!
Robert
29.11.2019
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Uwielbiam senniki.
Remek
27.11.2019
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Sny sprawdzają się bardzo często, dlatego tak wiele osób chętnie korzysta z senników. Sennik jest miejscem idealnym do tego, żeby wyjaśnić wszystkie nurtujące Cię kwestie związane z danym snem. Odczytywanie znaczenia snów to niejednokrotnie szansa na uniknięcie wielu życiowych problemów. To również możliwość wcześniejszego przygotowania się do pewnych życiowych sytuacji - nawet jeżeli pewne złe zdarzenia są nieuniknione. Sny to również zapowiedź bardzo dobrych chwil - jeżeli sen zwiastuje Ci pozytywne zdarzenia, to poprzez poznanie interpretacji, możesz cieszyć się długo przed danym wydarzeniem.
doni
13.06.2016

Dodaj opinię

Ocena: