Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Nie mogę zamknąć drzwi na klucz

Opis snu

Każdy mój sen wygląda tak, że nagle jestem sama w domu i czuję jak ktoś chce się włamać do domu lub mnie zabić a więc pierwsza myśl jaka mi przychodzi do głowy to zamknąć wszystkie drzwi, najpierw zamykam balkonowe bez problemu. Wcześniej jak zamykałam drugie czyli drzwi od piwnicy za nic nie mogłam zakluczyć ich a więc trzymałam z całej siły aby nikt się nie wdarł do domu po czym zauważyłam że pchanie drzwi ustało i przypomniałam sobie że zapomniałam zamknąć drzwi frontowych a więc pobiegłam to osoba próbowała je otworzyć a ja nadal nie mogłam przekluczyć ich. Ostatnio mam tak że natępuje wszystko tak samo ale drzwi od piwnicy mogę zamknąć bez problemu lecz drzwi frontowe wciąż nie ustępują i nie mogę i zamknąć z całej siły próbuje blokować intruza i nagle jak już daje radę wparować przez drzwi sen się urywa i się budzę. Nie mam pojęcia o co chodzi myślę, że wyjaśniłam moje powtarzające się od długiego czasu sny .

Interpretacja snu

Sny często reflektują nasze myśli, obawy lub stresy z życia codziennego. Częste powtarzanie się tego samego snu może sugerować, że ten problem lub obawa są stałym elementem w Twoim życiu. Sen o zamknięciu drzwi może symbolizować potrzebę ochrony, a fakt, że zawsze masz trudności z zamknięciem drzwi, może oznaczać, że czujesz się nieskuteczna lub bezradna w pewnej sytuacji w twoim życiu. Może to być szczególnie prawdziwe, jeśli w twoim życiu jest ktoś lub coś, co wywołuje u ciebie niepewność lub strach. Jeśli możliwy intruz próbujący dostać się do domu jest cień znanego tobie człowieka, może to sugerować, że ten sen jest skierowany bardziej na tę osobę. Może to oznaczać, że czujesz się inwazyjna lub zagrożona przez ich obecność w twoim prawdziwym życiu. Podekscytowanie lub ustałość tego intruzowania może symbolizować, jak radzisz sobie emocjonalnie z tymi uczuciami stresu lub strachu. Sny są indywidualne, a ich interpretacja zależy od osoby, która je doświadcza. Te są tylko potencjalnymi wyjaśnieniami dla twojego snu. Jeżeli takie stany utrzymają się, zasięgnij porady specjalistów.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Mira, Ekspertka Snów Leczniczych

Specjalizuje się w interpretacji snów, które mogą wskazywać na fizyczne lub emocjonalne potrzeby zdrowotne śniącego.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
„Przeczytałem artykuł i mam nadzieję, że te porady pomogą mi rozwiązać ten problem. Nie mogę sobie pozwolić na to, żeby nie móc zamknąć drzwi na klucz, więc jestem wdzięczny za te wskazówki.”
Damian Wójcik
29.12.2021

Dodaj opinię

Ocena: