Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Palce

Palce u rąk piękne to oznaka powodzenia u płci przeciwnej, a brudne ostrzegają, by nie wplatać się w intrygę. Palce u nóg to symbol drogi pełnej niedogodności. Palce są ucięte wróżą, że Twój sukces będzie wymagał wielu poświęceń. Pocięte palce oznaczają obmowę. Dodatkowy palce to dziwna sytuacja, w jakiej się znajdziesz. Jeśli dotykasz kogoś palcami marzysz o romantycznej i namiętnej miłości. 

Oparzenie palców oznacza, że wokół Ciebie jest wiele nieprzyjaznych osób. Uniesiony palec ostrzega, by nie popełnić błędu. Kiedy tracisz palec, możesz zbankrutować. Kciuk symbolizuje nieprzyjemne niespodzianki. Palec serdeczny wróży miłość. Środkowy palec ostrzega, by nie wyładowywać negatywnych emocji na innych. Skrzyżowane palce symbolizują optymizm. Jeśli się nim pokierujesz, uda Ci się osiągnąć szczęście.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Lucian, Wizjoner Przyszłości

Jego specjalizacja to przewidywanie przyszłych wydarzeń na podstawie snów. Jest znany z trafnych prognoz dotyczących osobistych i zawodowych zmian.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(3)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
Ten artykuł jest naprawdę przydatny! Nie wiedziałem, że sen o palcach może mieć takie znaczenie. Teraz z pewnością będę bardziej uważny na moje sny i spróbuję zrozumieć, co chcą mi powiedzieć. Dzięki za poradę!
Natasza Górska
04.03.2024
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Miałam taki sen.
Ola
29.11.2019
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Bardzo fajny sennik. Gorąco polecam. Sprawdza się!
Zenon
27.11.2019

Dodaj opinię

Ocena: