Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Małe pieski

Kiedy myślimy „szczeniaczek”, na ogół przychodzą nam do głowy pozytywne skojarzenia. Pojawiający się w naszych snach może reprezentować ufność, oddanie, wierność, spontaniczne podejście, niewinność, czystość intencji oraz przywiązanie. Nie sposób zapomnieć też o negatywnych znaczeniach, które eksponują zdziecinnienie, nieostrożność i niedoświadczenie.
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Szczeniaczek jako przedmiot marzeń sennych ukazuje radosny charakter pewnej relacji w Twoim życiu. Ta przyjaźń z kimś ulegnie konsolidacji, a bardzo możliwe, że przemieni się w coś znacznie poważniejszego. Podświadomość daje Ci bowiem znak, że możesz zaufać danej osobie. Ponadto szczeniaczek w naszym śnie może oznaczać, że względem innych ludzi okazujesz zbyt mało troskliwości.
  • Z pewnością niebawem czeka Cię zawrotny sukces w pracy, jeżeli w Twoim śnie szczeniaczki są zdrowe oraz silne.
  • Głodujące małe pieski symbolizują zmartwienia, które niebawem Cię dotkną. Przypomnij sobie, jaka była liczba tych szczeniaczków, ponieważ od tego zależy skala problemów, z którymi będziesz się mierzyć.
  • Jeżeli widzisz we śnie chorego szczeniaczka, możliwe są trzy znaczenia: choroba, zła sytuacja finansowa albo problem większego rozmiaru.
  • Dopuściłaś bądź dopuściłeś się zaniedbań w związku z własnym życiem towarzyskim, jeżeli masz sen o martwym szczeniaku. Jakaś osoba łaknie Twojej uwagi i spędzania czasu z Tobą.
  • Opiekowanie się małymi szczeniaczkami we śnie ma następujące znaczenie: Twoją cechą rozpoznawczą jest troskliwość. Ponadto bardzo istotną kwestię stanowi dla Ciebie dbałość o kontakty towarzyskie. Nie lubisz, gdy ktoś czuje się z Twojego powodu zaniedbany.
  • Jeżeli we śnie przygarniasz szczeniaka do swojego domu, oznacza to, że jesteś uczuciową osobą, której przyjemność sprawia pomaganie innym.
źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Mystic Moon

Specjalność: Ezoteryczne podejście do snów, Mystic Moon to anonimowy autor, który łączy ezoterykę i astrologię w interpretacji snów. Jego/jej prace często skupiają się na duchowym przewodnictwie i przesłaniach płynących ze snów, z perspektywy mistycznej i metafizycznej.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(3)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
Cudowny artykuł! Mam małego psa i zawsze jestem ciekawy, co oznaczają jego sny. Teraz będę mogła lepiej zrozumieć mojego pupila. Dzięki za takie wartościowe informacje!
Alan Michalski
13.11.2021
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.
Ula
29.11.2019
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Ten sennik odmienił moje życie.
Wacław
27.11.2019

Dodaj opinię

Ocena: