Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Cmentarz

Opis snu

Śnił mi się cmentarz starszy człowiek stał przy grobie nie widziałam jego twarzy powiedział takie słowa ,, za życia nie chciałaś patrzeć to i po śmierci nie będziesz’’ następnie wysadził grób zaczął ten człowiek zapadać się w ziemie wyciągnął rękę aby dotknąć zmarła osobę ( nie widziałam tej zmarłej osoby) obudziłam się ponieważ poczułam dotyk na swoim ciele.

Interpretacja snu

Sny o cmentarzach często symbolizują koniec pewnej fazy lub etapu w naszym życiu; mogą też wskazywać na nasze obawy, lęki lub niepokoje związane ze śmiercią i koniecznością rozstania z bliskimi. W twoim śnie cmentarz i groby mogą więc symbolizować twoje obawy lub poczucie straty. Starszy mężczyzna we śnie mógł symbolizować postać autorytarną w twoim życiu - może to być osoba, którą respektujesz lub której obawiasz się. Jego słowa mogą sugerować, że czujesz się winna za to, jak traktowałaś tę osobę za życia - być może czujesz, że jej nie doceniałaś lub zaniedbywałaś. Eksplozja grobu może symbolizować nagłe, niespodziewane zdarzenie, które mocno cię zaskoczyło i wpłynęło na twoje emocje. Możliwe, że doświadczyłaś całkowitej zmiany sytuacji, co sprawiło, że dostrzegasz teraz pewne sprawy (lub określoną osobę) z zupełnie innej, nowej perspektywy. Zapadanie się człowieka w ziemię mówi o tym, że stara sytuacja lub osoba przechodzi w zapomnienie, ale także że ta osoba lub sytuacja pozostawia po sobie głęboki ślad. Wyciągnięcie ręki do zmarłej osoby może wskazywać na to, że pragniesz porozumienia lub wybaczenia wobec tej osoby - być może próbujesz sobie wybaczyć za to, jak traktowałaś tę osobę za życia. Dotyk na twoim ciele mógł być fizyczną manifestacją twojego poczucia winy, smutku lub strachu. W świecie snów dotyk często jest symbolem kontaktu - w tym przypadku - kontaktu z twoimi uczuciami związanymi z tą sytuacją lub osobą. W świecie snów wszystko jest możliwe i zdecydowanie należy pamiętać, że to interpretacja jest bardzo subiektywna i niekoniecznie musi pasować do twojej sytuacji.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Darius, Mistrz Snów Proroczych

Jego umiejętności koncentrują się na interpretacji snów, które mogą zawierać proroctwa lub ważne przesłania dla śniącego.

Opinie na temat artykułu

Oceń artykuł jako pierwszy!

Dodaj opinię

Ocena: