Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Chory pupil

Często mówi się, że pupil  to najlepszy przyjaciel dla człowieka. Można się spierać, ale z całą pewnością zwolennicy tego poglądu przeważają nad przeciwnikami. Według senników symbolizuje on towarzysza, oddanie, wierność, autentyczność, bezpieczeństwo, a negatywnym znaczeniu także zwierzęce instynkty, bezwzględność, strach, zdradę oraz kłamstwo. Bycie chorym we śnie jest przejawem nieładu i destabilizacji panujących w życiu śniącej osoby. Ponadto podkreśla ona chęć oczyszczenia emocjonalnego. Jak więc odczytywać sen o czworonogu, który jest chory?
 
  • Chory pupil jako motyw przewodni snów odnosi się do zaniedbanej albo utraconej relacji z Twoim przyjacielem. W chwilach, gdy zmagał się z jakimiś trudnościami, często zdarzało się, że nie otrzymywał od Ciebie żadnego psychicznego wsparcia. Jest możliwe, że macie nadal jakieś niedokończone sprawy, które musicie omówić.
  • Sen o chorym i wychudzonym pupilu nie posiada dobrego znaczenia i mówi o trudnościach, które dotkną Cię w najbliższym czasie w Twoim życiu.
  • Chory pupil to także nawołanie do rozważnego postępowania w teraźniejszości, ponieważ nasze obecne decyzje, działania czy podejrzani ludzie, którzy nas otaczają, mogą w przyszłości zaowocować problemami. Sen o chorym psie może ponadto być zwiastunem choroby w Twoim świecie.
  • Jeżeli śnisz o chorym pupilu, może to zwiastować ciężkie czasy dla Twoich relacji z otoczeniem. Czeka Cię brak zrozumienia oraz niechęć do pójścia na kompromis, a dodatkowo ludzie będą Ci rzucać przysłowiowe kłody pod nogi.
źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Lucian, Wizjoner Przyszłości

Jego specjalizacja to przewidywanie przyszłych wydarzeń na podstawie snów. Jest znany z trafnych prognoz dotyczących osobistych i zawodowych zmian.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(3)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
"Dzięki temu artykułowi dowiedziałem się, jak rozpoznać objawy choroby u mojego psa. Bardzo pomocne wskazówki, dzięki którym mogę szybko zareagować i zadbać o zdrowie mojego pupila."
Milena Mazurek
25.06.2023
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Dobrze czasem poczytać sobie sennik.
Sylwia
29.11.2019
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Uwielbiam senniki.
Patrycja
27.11.2019

Dodaj opinię

Ocena: