Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Sen o dręczeniu i samobójstwie

Opis snu

Śniło mi się, że ja i dwóch kolegów z pracy przyprowadziliśmy jakąś kobietę (szczegółów nie pamiętam) do chyba opuszczonego domu. Tam były akcje typu naśmiewanie się z niej , poniżanie (nie pamiętam czy namawialiśmy ją do współżycia, być może). Aktywni byli bardziej koledzy w tym niż ja a nim bardziej ostro, ja się wycofałem. W pewnym momencie kolega wziął nóż i dźgnął ją chyba z 2/3 razy. Próbowałem go przed tym powstrzymać. Jak się kłóciliśmy to kobieta wzięła nóż i przyłożyła sobie do ciała i powiedziała że się zabije. W tym momencie drugi kolega (nie ten co dźgnął kobietę) powiedział że i tak tego nie zrobi , a jak nie zrobi to on to zrobi. Na co ona powiedziała że chrzanić to(tylko ostrzej) i pociągnęła nożem po swoim ciele mocno i głęboko po czym padła martwa na podłogę. Ja chciałem uciec, wybiegłem z tego domu (tu zmiana scenerii nagle) , wybiegam na jakieś osiedle rozkopane, pełno policji bo okazało się że ktoś gdzieś też kogoś zabił. Odwracam się w stronę domu w którym byliśmy i widzę same zgliszcza tak jak budenk by był po wyburzeniu, i na samym środku dwuch kolegów i tą kobietę która jest naga, cała brudna (martwa dalej) , i ułożona z tyłkiem wypiętym do kolegów. Oni byli w ciuchach, czyści i patrzyli się tylko na siebie. Chciałem im krzyknąć że co oni robią, że zaraz policja ich zgarnie ale policjanci zauważyli tą kobietę i przyszli do nich i koniec. Szukałem interpretacji ale jakoś ciężko połączyć fakty. Zaznaczę że rzadko pamiętam tak szczegółowo sny. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na interpretację

Interpretacja snu

Sny są bardzo subiektywne i ich interpretacja zależy od kontekstu osobistej historii, doświadczeń i emocji. W tym przypadku, sen mógł odnosić się do różnych tematów: 1. Przemoc wobec innych: Sen może odzwierciedlać poczucie winy lub strachu związanego z przemocą. Możesz czuć się winny z powodu jakiegoś działania lub zachowania. Może to być też wyraz Twojego lęku przed innymi, złością lub frustracją, które z jakiegoś powodu nie mogą znaleźć ujścia w realnym świecie. 2. Bierną postawę: Fakt, że stoisz z boku, narzekasz, ale nie reagujesz, może symbolizować uczucie bezsilności lub też braku odwagi, by zmierzyć się z jakąś sytuacją w Twoim życiu. 3. Strach przed konsekwencjami: To, że martwisz się o konsekwencje tego, co robią Twoi koledzy, może sugerować, że boisz się odpowiedzialności za swoje czyny lub za coś, co mogłeś zrobić. 4. Przemiana i zniszczenie: Spalony dom i śmierć kobiety mogą symbolizować koniec pewnego etapu w Twoim życiu, co może wiązać się z lękiem przed zmianą. Ważne jest, aby pamiętać, że interpretacja snów to tylko teoria i nie jest to nauka ścisła. Mogą one mieć wiele różnych interpretacji i tylko Ty możesz zdecydować, która jest dla Ciebie najbardziej adekwatna. Jeśli ten sen wywołał u Ciebie silne emocje, warto przemyśleć jego znaczenie i jeśli to konieczne, zasięgnąć porady specjalisty.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Theo, Wróżbita Relacyjny

Skupia się na snach dotyczących relacji i miłości. Pomaga w zrozumieniu dynamiki międzyludzkich i emocjonalnych aspektów związków.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
Ojej, ten sen brzmi naprawdę przerażająco. Mam nadzieję, że jest to tylko zwykły koszmar i nic więcej. Warto zastanowić się nad tym, co może kryć się za takim snem i zastanowić się, czy nie ma potrzeby porozmawiania z kimś o swoich problemach. Oby każdy sen miał pozytywne zakończenie!
Patryk Jabłoński
05.03.2022

Dodaj opinię

Ocena: