Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Uciekanie

Opis snu

Witam jestem Mateusz, Miałem 2x w życiu ten sam sen,mianowicie opisze o co chodzi. Ja z moją dziewczyną wprowadzamy się do nowego mieszkania, tak jak by to był blok, nie wiem. Wychodząc z niego wraz z moją  dziewczyną idziemy korytarzami które są jak by podobne i napotykamy złych ludzi, którzy tak jak bym odczuł nie chcieli żebym się obudził a wręcz przeciwnie żebym śnił dalej. Obracam się i patrzę na moją dziewczynę a ona zachowuje się jak by po psychotropach była ( mowie do niej ale mnie nie słyszy), w tym momencie tych dwóch facetów a właściwie jeden zaczyna jak by się do niej dobierać ale nie pozwoliłem na to i od tego zaczął się koszmar. Wszyscy w tym śnie jak by byli sterowani, jak by ich mózgi były kontrolowane, próbuję uciec z tego budynku lecz to bardzo ciężkie, cały czas błądze i szukam wyjścia a ludzie starsi i nie tylko są jakby psychicznie chorzy bądź jak by coś ich mózgi kontrolowało. Gdy już wyszliśmy i prosilismy o pomoc to wszyscy byli nimi, kim nie wiem gdyż to ludzie których mózgi coś sterowalo bądź jak by na psychotropach byli. Chciałem wejść do sklepu z bronią ale wszystko już wziął ten co mi się śnił cały sen, kto to jest nie wiem, nie znam tej twarzy, młody w wieku ok 30 lat facet,łysy i jak by o ile dobrze pamiętam był pankiem. W pewnym momencie moja dziewczyna też była nimi i nie słuchała mnie, słuchała ale jak by do niej nie docierało, w pewnym momencie sen jest w moim mieście, nawet nie wiem  kiedy jak co, ale tam również ludzie zachowują się jak wcześniej w opisie snu. Za bardzo już nie pamiętam dlatego napisałem to zaraz jak się przebudziłem w nocy. Chciałbym znać znaczenie tego snu gdyż był on ciężki i nie bardzo zrozumiały dla mnie

Interpretacja snu

Interpretacja snów jest bardzo subiektywna i zależy od kontekstu twojego życia, ale opierając się na wspólnych motywach, które pojawiają się w twoim śnie, można zasugerować kilka możliwych znaczeń. 1. Wprowadzenie się do nowego mieszkana oznacza nowy rozdział w twoim życiu. Może wiesz o tym, albo nie, ale jesteś na granicy dużej zmiany. 2. Złe osoby i trudności, które napotykasz, mogą symbolizować strach lub obawy, które mają związek z tą zmianą. Obawy te mogą być również powiązane z twoim poczuciem bezsilności w obliczu kontroli, którą ci ludzie zdają się mieć nad tobą i twoją dziewczyną. 3. Twoja dziewczyna, która zachowuje się jakby była na psychotropach, może symbolizować twoje obawy o jej dobrostan, stan psychiczny lub to, jak ta nowa zmiana wpłynie na nią. Ponadto, to, że nie jest w stanie cię słyszeć, może oznaczać, że czujesz, iż jesteś ignorowany lub niezrozumiany przez nią lub innych ludzi w twoim życiu. 4. Błądzenie i trudność z odnalezieniem wyjścia mogą symbolizować twoje uczucie utrapienia lub frustracji z powodu obecnej sytuacji w twoim życiu. Może czujesz, że traciłeś kontrolę nad swoim życiem lub kierunkiem, w którym zmierzasz. 5. Fakt, że wszyscy ludzie wydają się być kontrolowani przez coś nieznanego, może oznaczać, że czujesz się otoczony przez negatywne wpływy lub toksyczne sytuacje, które przerastają twoje zdolności radzenia sobie z nimi. Pamiętaj, że interpretacja snów jest bardzo subiektywna i ma na celu prowadzić nas do głębszych refleksji nad naszym życiem. Ważne jest, aby pamiętać, że sen jest tylko symbolem, a nie proroctwem. Jeżeli ten sen wywołuje u ciebie niepokój, warto porozmawiać o nim z zaufaną osobą lub specjalistą.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Mira, Ekspertka Snów Leczniczych

Specjalizuje się w interpretacji snów, które mogą wskazywać na fizyczne lub emocjonalne potrzeby zdrowotne śniącego.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
Kiedy czujemy się przerażeni lub zdezorientowani, uciekanie może wydawać się jedynym rozwiązaniem. Ale warto pamiętać, że czasem konfrontacja z problemem może przynieść nam większe korzyści niż ucieczka. Warto się zastanowić, czy problem, przed którym chcemy uciec, nie jest czymś, co mamy szansę pokonać i dzięki temu się rozwijać.
Dorota Witkowska
09.02.2022

Dodaj opinię

Ocena: