Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Wujek i dziadek

Opis snu

Witam. Jednej nocy śniło mi się że byłam w samochodzie z tatą i mama i przyjechaliśmy do wujka(brat mamy) który nie żyje od kilku lat. Ja zaczęłam płakać bo okazało się że wujek jest pijany ale nic nie mówiłam. Dziwne jest to że w tym samym czasie mojej mamie tez on się śnił. Drugi sen z dnia następnego jest taki iż dostałam spadek po dziadku który obecnie jeszcze żyje. Trochę się przerazilam że takie rzeczy mi się dnia.

Interpretacja snu

Sny często są odzwierciedleniem naszych lęków, stresów, pragnień, problemów, które pojawiają się w realnym życiu. Mogą one też być próbą przetworzenia przez naszą podświadomość różnych wydarzeń lub emocji, które przeżywamy na jawie. Pierwszy sen, w którym widziałaś swojego zmarłego wujka, może być wyrazem tęsknoty za nim, poczucia niespełnienia albo utraty. Widać, że wujek jest dla Ciebie postacią ważną, skoro pojawia się w Twoim śnie. Jego stan upojenia alkoholowego może symbolizować Twoje obawy lub niepokoje związane z jego śmiercią - może czujesz piszczący ból, niesprawiedliwość, że odszedł tak szybko lub w takich okolicznościach. Również to, że płakałaś w śnie, może oznaczać, że w realnym życiu przechodzisz przez jakąś formę żałoby, smutku lub utraty. Drugi sen o spadku po dziadku, który jest jeszcze żywy, może mieć różne interpretacje. Może odzwierciedlać strach lub lęk przed utratą dziadka lub obawy o jego zdrowie. Może to również sugerować, że oczekujesz od siebie przejęcia jakichś obowiązków lub ról po dziadku, jakie są w Twojej rodzinie. Inna interpretacja może wskazywać na Twoje pragnienia lub oczekiwania dotyczące dziedzictwa - niekoniecznie materialnego, ale być może pewnych cech charakteru, wartości lub tradycji, które dziadek przekazał Ci lub Twojej rodzinie. Pamiętaj, że interpretacja snów to nie jest nauka ścisła. Każdy sen jest indywidualny i zależy od kontekstu Twojego życia, Twoich doświadczeń i emocji. Jeśli sny Cię niepokoją, warto porozmawiać o nich z terapeutą lub psychologiem.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Celeste, Wróżbitka Snów Astralnych

Specjalizuje się w snach związanych z podróżami astralnymi i doświadczeniami poza ciałem, oferując wgląd w te niezwykłe zjawiska.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
Cóż za piękny artykuł! Wujek i dziadek zawsze mieli dla mnie najlepsze rady, a teraz widzę, że nawet w moich snach są, by mi pomóc. Dziękuję za ten artykuł i za miłe wspomnienia!
Olgierd Malinowski
12.11.2021

Dodaj opinię

Ocena: