Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Koszmar :/

Opis snu

Obudziłem się.Miałem przerażający sen.Śniło mi się coś dziwnego. To był jakiś przerażający koszmar.Śniła mi się ekipa z mojej pracy ale nie wszyscy:Kasia,Asia ,Ola...i śnił mi sie sklep ale to nie był dino to nie był nasz sklep tylko jakiś inny. To zapowiadalo się że będzie normalnie dzień jak codzień ,Ja stałem na kasie i przewijali się klienci ale nie ci co w dino tylko obcy zupełnie. Ogólnie ten sklep był smutny jakis.W pewnym momencie przyszła do nas jakaś wariatka ,była szalona a we włosach i na rękach miała robaki. W rękach trzymała pada tak jakby którym sterowała takim owadem ale to nie był owad.Przypominał jakąś latającą muchę-wróżkę w takich szatach długich, ale ona była zła. Czułam że rozsiewa jakieś zło jak lata i próbuje w nas wszystkich wlecieć. Głównie chciała na mnie wlecieć a ja chciałem ją strącić taką drewnianą płytką mocną. Ta baba krzyczała coś wyklinała i nam groziła że będzie wysyłac na nas robaki i wszy. Aż wkońcu przestała sterować tą straszną rzeczą latającą i przerażającą i wyszła ze sklepu z nią. Potem zaczął padać deszcz ogromny w środku.I ja stałem z miską i zbierałem jakieś syfy z ziemi i jakieś gówna. I w tej misce były też chleby ,sporo ich było,mieszały się z tym gównem całym. I przyszedł bezdomny ale nie żul tylko jakiś bezdomny i zaczął wybierać te chleby z miski ,czyscić i wrzucać do worka. I mi się tak smutno i przykro,tak bardzo przykro mi się zrobiło go że zaczęłam mu pomagać to robić i płakałam podczas tego. Bardzo mocno płakałem że aż wyłem.I się obudziłam.I zdałem sobie sprawę że płaczę naprawdę. Teraz jestem w szoku cały się boję i włączyłem tv i kompa żeby coś świeciło.A jak tylko zgaśnie to mam ciarki jakieś. Jestem przerażony.Nie mam takich snów nie miałem przynajmniej od wielu wielu lat.Nic mi się od dawna nie śniło tak strasznego co zapamiętałem. A to było cholernie prawdziwe.I okazało się że płakałem naprawdę.Serio nie wiem co to ma być.

Interpretacja snu

Sen, który opisałeś, jest dość skomplikowany i pełen symboli, które mogą mieć różne interpretacje. 1. Pracownicy twojego sklepu mogą reprezentować aspekt twojego życia zawodowego lub ludzi, z którymi współpracujesz na co dzień. 2. Obcy sklep miejsce, które jest ci obce, może oznaczać, że czujesz się niepewnie w nowej sytuacji lub twoim obecnym miejscu pracy. 3. Nieznajoma z owadami to nietypowy obraz, może symbolizować twoje obawy, konflikty lub problemy, które potrzebujesz pokonać. Owady mogą oznaczać mniejsze przeszkody, które nadal są uciążliwe. 4. Latająca "muchówrożka" mogła wywoływać poczucie zagrożenia, strachu i niepewności. Przedmiotem twojego zaniepokojenia mogą być problemy w pracy lub w Twoim życiu osobistym. 5. Sytuacja z niekontrolowanej degradacji środowiska wokół ciebie oraz brudnymi chlebami mogła być odzwierciedleniem Twoich obaw przed utratą kontroli lub odczuwaniu zanieczyszczenia w twoim życiu. 6. Bezdomny, który wybierał chleby, może symbolizować twoje poczucie empatii wobec innych lub twoją potrzebę pomocy potrzebującym. Wszystko to razem - łzy, strach, obecność nieznanej kobiety - mogłoby sugerować, że doświadczasz pewnych stresów lub lęków w życiu codziennym. W tym momencie ciężko jednoznacznie określić co dokładnie ten sen mógł oznaczać, ale zdecydowanie zasugerowałbym skonsultowanie tego z profesjonalistą, jeśli ten powtarza się lub ciągle wspominasz o nim.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Isabella, Strażniczka Nocnych Koszmarów

Pomaga w interpretacji i radzeniu sobie z koszmarami, oferując metody na ich przezwyciężenie i zrozumienie ukrytych lęków.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Oh, znam to uczucie. Koszmary potrafią być naprawdę przerażające i wpływać na nasz sen. Mam nadzieję, że artykuł pomoże mi zrozumieć, dlaczego mam koszmary i co mogę z nimi zrobić.
Kaja Baranowska
03.05.2023

Dodaj opinię

Ocena: