Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

zgubiony bilet kolejowy

Opis snu

Bardzo śpieszyłem się na pociąg pośpieszny do Gdańska. Zdążyłem. Pociąg rusza w drogę a ja z plecakiem i niebieskim biletem kolejowym przechodzę do przodu przez przedziały pełne dzieci. W międzyczasie gubię bilet. W ostatnim przedziale zauważam niespodziewanie moja żonę. Budzę się.

Interpretacja snu

Ten sen może wyrażać uczucie presji lub niepokoju wynikającego z wydarzeń w Twoim życiu. Śpieszenie się na pociąg może symbolizować potrzebę wykonywania pewnych działań szybko lub w określonym terminie. Widok pełnych dzieci przedziałów sugeruje radość, niewinność, nowe możliwości lub początek nowego etapu w twoim życiu. Dzieci często symbolizują twórczość i innowacje, więc być może powinieneś przyjąć bardziej otwarty umysł lub eksperymentować z nowymi pomysłami. Gubienie biletu może nawiązywać do pewnego rodzaju utraty czy poczucia braku kontroli. Może to również symbolizować brak pewności co do kierunku, w którym zmierzasz w jakimś aspekcie swojego życia. Zaskoczenie widząc żonę może oznaczać nieoczekiwane zwroty w twoim życiu lub nieprzewidywalne sytuacje, które mogą wydarzyć się w najbliższej przyszłości. Może to również wskazywać na Twoje emocje lub uczucia wobec niej. Ogólnie rzecz biorąc, sen sugeruje, że jesteś na drodze do przejścia przez jakieś trudności lub zmiany w swoim życiu, ale mimo wszystko poradzisz sobie z tymi wyzwaniami, chociaż droga może być niepewna lub trudna.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Lucian, Wizjoner Przyszłości

Jego specjalizacja to przewidywanie przyszłych wydarzeń na podstawie snów. Jest znany z trafnych prognoz dotyczących osobistych i zawodowych zmian.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Słuchajcie, dzisiaj przeczytałem artykuł o sennie o zgubionym bilet kolejowym i muszę powiedzieć, że mam podobne doświadczenia. To naprawdę stresujące, gdy tracisz ważny dokument. Ale autor artykułu podaje kilka dobrych rad, jak postępować w takiej sytuacji. Warto zastosować jego sugestie, żeby uniknąć dodatkowych kłopotów. Dobra lektura!
Damian Sokołowski
09.08.2021

Dodaj opinię

Ocena: