Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Zmarli

Opis snu

Dzień dobry. Bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu. Kilka dni temu śniło mi się że byłam z młodszym dzieckiem ( starsze nie pojawiło się we śnie)w górach ale była też plaża . Wszystko by się zgadzało ,ponieważ akurat najpierw wyjechaliśmy w góry a potem nad morze. Nagle w oddali pojawily się sine chmury i cztery trąby powietrzne,ja wszystkich zagonilam do domu babci i byliśmy bezpieczni. Czułam to bezpieczeństwo. Mama z babcią rozmawialy,były pogodne ,nie pamiętam rozmowy,byli też inni ludzie których nie znam w tym domu. Ja gotowałam żurek i szukałam liścia laurowego w przyprawach. Mocno już padało ale ja wyskoczyłam na taras zobaczyć czy też jest zabezpieczony ,jakiś mężczyzna powiedział że zmokne i ze mocno wieje a ja ze zdążę i zdążyłam. Na tym koniec. Martwi mnie sen. Ostatnio kiedy śniła mi się babcia to było kilka lat temu i to babcia trzymała zupę a ja przyprowadziłam do niej mamę . Obie wtedy jeszcze żyły ale mama zmarła dosłownie kilka dni później a następnie kilka tygodni później babcia. Bardzo proszę o wsparcie w interpretacji.

Interpretacja snu

Sny są subiektywnym, indywidualnym doświadczeniem i ich interpretacja może różnić się w zależności od kontekstu życiowego, kultury, przekonań i osobistych doświadczeń. Niemniej jednak, oto prosta interpretacja twojego snu: 1. Będąc z młodszym dzieckiem w górach i na plaży, może to symbolizować Twoją miłość i troskę o swoją rodzinę oraz pragnienie spędzania z nimi czasu w różnych okolicznościach. 2. Sine chmury i trąby powietrzne mogą symbolizować niepokoje, lęki, czy przewidywane trudności. Twoje ucieczka do domu babci sugeruje, że w sytuacjach stresowych, szukasz bezpieczeństwa w rodzinie i domu. 3. Gotując żurek, który jest tradycyjnym rodzimym daniem, wydaje się, że podkreślasz swoje przywiązanie do tradycji i rodziny. Szukanie liścia laurowego może symbolizować Twoje dążenie do doskonałości lub potrzebę kontroli nad sytuacją. 4. Wyjście na zabezpieczony taras, mimo trwającej burzy, może wskazywać na Twoją odwagę i zdolność do stawiania czoła trudnościom pomimo ryzyka. Pamiętaj, że te interpretacje są tylko sugestiami i tylko Ty możesz najpełniej zinterpretować swój sen, bazując na swoich własnych doświadczeniach i emocjach. Jeżeli sen cię niepokoi, być może warto porozmawiać o nim z zaufanym psychologiem lub terapeutą.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Isabella, Strażniczka Nocnych Koszmarów

Pomaga w interpretacji i radzeniu sobie z koszmarami, oferując metody na ich przezwyciężenie i zrozumienie ukrytych lęków.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
"Artykuł bardzo ciekawy, daje wiele do myślenia na temat znaczenia snów związanych ze zmarłymi. Bardzo ważne jest zrozumienie tych symboli i znaków, które mogą przyjść do nas w snach. Dzięki temu możemy lepiej zrozumieć nasze emocje i tęsknoty związane z osobami, które odeszły."
Ada Laskowska
07.08.2023

Dodaj opinię

Ocena: