Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Korona wirus już zniknął i idziemy do szkoly

Opis snu

Napewno chcecie wiedzieć, opowiem wam, nigdy nie sądziłam, czy jesteś w stanie zrozumieć, posłuchajcie, nie uwierzycie, pomyślcie co mogło by się zdarzyć, gdyby, nie myślcie, wyobrażacie sobie, ojejku, och! Jak bardzo chcialam

Interpretacja snu

Cała ta wypowiedź sugeruje intensywne emocje, niezdecydowanie i niepewność ze strony osoby mówiącej. Wydaje się, że ta osoba bardzo chciała podzielić się swoim snem, ale jest trochę niepewna, jak zareagują inni na jej historię. Może to sugerować, że ta osoba odczuwa lęk przed odrzuceniem lub brakiem zrozumienia ze strony innych. Wyrażenia takie jak "wyobrażacie sobie" i "nie uwierzycie" wskazują na to, że sen był bardzo intensywny lub nietypowy, co zwykle oznacza, że był ważny dla tej osoby. Bez konkretnego opisu snu jest trudno dokładnie zinterpretować jego znaczenie, ale wydaje się, że jest ono duże dla tej osoby.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Lucian, Wizjoner Przyszłości

Jego specjalizacja to przewidywanie przyszłych wydarzeń na podstawie snów. Jest znany z trafnych prognoz dotyczących osobistych i zawodowych zmian.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
Cieszę się, że sytuacja z koronawirusem wydaje się poprawiać i życie wraca do normy. Mam nadzieję, że powrót dzieci do szkół będzie przebiegał bezpiecznie i bez żadnych problemów. Wszyscy musimy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i przestrzeganiu zaleceń, aby uniknąć ponownego rozprzestrzeniania się wirusa.
Wiktoria Nowakowska
18.05.2022

Dodaj opinię

Ocena: