Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

mój pies

Opis snu

Snił mi sie dzisiejszej nocy mój pies o imieniu Psotka,która nie zyje juz ok 13 lat. była siersci biało czarnej. Nic nie robiła tylko patrzyła ale slepymi oczkami a gdy ja traciłam lata temu nie była ślepa. od jej straty nigdy mi sie nie śniła.

Interpretacja snu

Ten sen wydaje się być bardzo emocjonalny i symboliczny. Może to być próba twojej podświadomości przetworzenia dawnej straty lub tęsknoty za ukochanym zwierzęciem. To, że Psotka patrzy na ciebie ślepo, może wskazywać na pewnego rodzaju niewidzialną barierę, skomplikowane uczucia lub może symbolizować, że nie byłeś w stanie "zobaczyć" pewnych rzeczy po jej śmierci. Może to też oznaczać, że twoja pamięć o niej mogła się zmienić lub stać się mglista z biegiem lat. Ponadto, sen ten może reprezentować twoje uczucia tęsknoty i nostalgia za przeszłością. Może to być przejaw twojej tęsknoty za prostotą i niewinnością, którą twoja relacja z Psotką reprezentowała. Biorąc pod uwagę, że Psotka nie pojawiła się w twoich snach od dawna, jej niespodziewane pojawienie się teraz może być sygnałem, że jesteś gotowy poradzić sobie ze stratą lub zamknięciem pewnego rozdziału w twoim życiu.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Darius, Mistrz Snów Proroczych

Jego umiejętności koncentrują się na interpretacji snów, które mogą zawierać proroctwa lub ważne przesłania dla śniącego.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
"Przeczytałam ten artykuł z ciekawości, ponieważ mam psa od kilku lat i zawsze szukam informacji jak poprawić jakość jego snu. Cieszę się, że dowiedziałam się o kilku nowych rzeczach, którymi mogę zadbać o lepszy sen mojego pupila. Dzięki za porady!"
Zuzanna Pietrzak
31.10.2022

Dodaj opinię

Ocena: