Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Sen o lwie

Znaczenie snu o lwie są następujące:

 

Widok: Widzieć lwa to znak prawdziwej przyjaźni. Masz osobę której możesz zawsze zaufać. Rozumie Cię i nie osądza. Można też zobaczyć lwa biegającego. Oznacza on stresy w najbliższym czasie z powodu jakiegoś nieprzyjemnego zdarzenia. Jeżeli lew jest na wolności to w rzeczywistości zbliża się do Ciebie potężny wróg. Osoba silna i zdeterminowana będzie dla Ciebie wielką konkurencją lub problemem. Śpiący lew symbolizuje harmonie, spokój i stabilność w rodzinie.

 

Jeździć na nim: Osoba silna i wpływowa pomoże Ci w rozwiązaniu jakiejś sprawy z którą masz pewne utrudnienia lub problemy.

 

Polować na niego lub być ścigany przez niego: W pierwszym przypadku według sennika to znak osoby śmiałej i odważnej. W sferze zawodowej podejmiesz się bardzo ryzykownemu i odważnemu przedsięwzięciu. Jeżeli sen należy do drugiego przypadku to jest ostrzeżeniem. W najbliższym czasie pojawią się problemy w pracy lub wielkie niebezpieczeństwo poza nią.

 

Bronić się przed nim, bać się go lub pokonać go: Sen o obronie przed lwem oznacza że jesteś osobą rozsądną. Uważasz na wszystko i z tego powodu udaje Ci się zawsze unikać problemów i nieprzyjemności. Strach przed nim nie wróży nic przyjemnego. Swoim zachowaniem obrazisz osobę wpływową i zdeterminowaną co sprawi że przyjdzie czas na poniesienie negatywnych konsekwencji swoich czynów. Jakiś nieprzyjaciel zostanie w końcu przez Ciebie pokonany lub unieszkodliwiony jeżeli zobaczysz sen o pokonywaniu lwa.

 

Jeść lwa: W kwestiach zawodowych to najlepszy dla Ciebie okres. Spodziewaj się awansu ponieważ jest Ci pisane wysokie i zaszczytne stanowisko. Może to również dotyczyć się stanowiska społecznego nie tylko zawodowego.

 

Lew w klatce, na uwięzi lub ujarzmiony: Zwycięstwo nad wrogiem jest interpretacją zobaczenia lwa w klatce. Wkrótce pokonasz swojego nieprzyjaciela i poprawisz sobie tym swoje samopoczucie. Gdy pojawia się na uwięzi to znak że niestety wróg czi się wokół Ciebie. Nadal istnieje rywalizacja między wami jednak Ty zdołasz się uchronić przed jego podstępem. Sukces w życiu jest Ci pisany jeżeli zobaczysz lwa ujarzmionego.

 

Zabić go: Zwycięstwo i przewaga nad Twoimi wrogami. Nadszedł lub zbliża się czas że udowodnić swoim nieprzyjacielom że jesteś osobą silną i ambitną w którą nie warto rywalizować.

 

Martwy: Sen o martwym lwie symbolizują Twoją obojętną postawę na nieprzyjazną krytykę lub uczucia.


Młody: Nowy dobrze prosperujący biznes. Będziesz miał z tego interesu dużo korzyści nie tylko finansowych.

 

Lwica z młodymi: Jeżeli masz konflikt lub złe relacje z jakąś osobą z którą nie lubicie się za bardzo to teraz jest pora na rozwiązanie wszystkich swoich problemów między sobą.

 

Lwia skóra: Dobrze i bogate życie Cię czeka. W kwestiach finansowych nigdy nie będziesz miał problemy.  

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Mira, Ekspertka Snów Leczniczych

Specjalizuje się w interpretacji snów, które mogą wskazywać na fizyczne lub emocjonalne potrzeby zdrowotne śniącego.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(5)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Ten sen o lwie może symbolizować siłę, pewność siebie, ale także może być ostrzeżeniem przed ryzykiem lub konfliktem w moim życiu. Muszę zastanowić się, co ten sen może mi próbować przekazać i jak mogę zinterpretować te symbole w kontekście mojej rzeczywistości. Dzięki za artykuł, naprawdę się przydał!
Janina Malinowska
08.05.2023
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Śniło mi się.
Blanka
29.11.2019
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Zawsze słucham się senników.
Daria
27.11.2019
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Bardzo ciekawe interpretacje, a takimi sie jeszcze nigdzie nie spotkalam, dziekuję!
gin
13.12.2017
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Sennik on-line to wygodny serwis, który pozwala poznać szczegółową symbolikę każdego snu. Witryna zawiera bardzo szeroki zakres haseł, dzięki czemu możliwe jest zinterpretowanie praktycznie każdego sennego symbolu lub wydarzenia. To co bardzo ważne w snach, to cały kontekst sytuacyjny - dlatego własnie każdy sen sennika wyjaśniony jest z uwzględnieniem różnych elementów. Dzięki temu możliwe jest właśnie najdokładniejsze poznanie znaczenia danego snu. Sennik internetowy to rozwiązanie dla każdej osoby, która chce bardzo szybko poznać rzetelne wyjaśnienie swojego snu.
~marta
13.06.2016

Dodaj opinię

Ocena: