Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Sen o deszczu

Według sennika, ciepły deszcz jest symbolem radosnych i szczęśliwych dni, które w niedługim czasie mają nadejść. Ciepły deszcz związany jest z pozytywnymi zmianami, jakie nastąpią w Twoim życiu.

 

Wiosenny deszcz oznacza powodzenie zarówno w życiu zawodowym, jak również w prywatnym. Wróży szczęście w miłości. Podobne znaczenie ma również deszcz, który pojawia się wraz ze słońcem.

 

Ulewny deszcz sugeruje, że w Twoim życiu nadszedł czas na lepszy los. Wszystkie troski i problemy znikną i zostaną „zmyte”.

 

Jeżeli we śnie mokniesz, ale nie jesteś przemoczony, masz dużo energii i potencjał, aby osiągnąć cel i sukces, jaki jest przed Tobą. Pomimo przeszkód, nie poddasz się i będziesz walczył o swoje.

 

Słyszeć, ale nie widzieć jak pada deszcz sugeruje, że to Ty zwyciężysz w rywalizacji.

 

Gdy deszcz uderza o dach, nie musisz martwić się o swoich bliskich i rodzinę. Deszcz uderzający o dach jest symbolem szczęścia w domu.

Uporczywe deszcze i ulewy, które nie chcą się skończyć są ostrzeżeniem przed osobami, które są despotyczni i chcą Tobą rządzić. Jeżeli nie będziesz mógł sobie sam poradzić, warto poprosić kogoś o pomoc.

 

Strugi deszczu nie mają pozytywnego znaczenia. Powinieneś uważać na decyzje, jakie podejmujesz, które mogą nie być odpowiednie, przez co niektóre sytuacje mogą się wymknąć spod kontroli.

 

Deszcz według Freuda nawiązywał do życia płodowego. Kobieta, która śni o deszczu, powinna zastanowić się nad macierzyństwem, które być może będzie teraz dla niej najlepszym czasem. Uważał również, że ulewny deszcz i groźna woda oznaczają obawy związane z życiem seksualnym. Mężczyzna śniący o deszczu powinien być bardziej uczuciowy i otwarty. Zacząć mówić otwarcie o tym, co czuje i myśli. Może to również oznaczać, że potrzebuje on kobiety i fizycznego zbliżenia.

  

Jeżeli w śnie uda Ci się schronić przed deszczem, będziesz miał zyski.

 

Przemoknięcie oznacza, że w najbliższym czasie powinieneś bardziej uważać na swoje zdrowie, aby nie nabawić się infekcji oraz przeziębienia. Może również symbolizować, że chcesz osiągnąć szczęście, które jest złudne. Dążysz do czegoś, co tak naprawdę nie da Ci prawdziwego szczęścia.

 

Patrzenie przez okno jak pada deszcz związane jest z przygnębieniem i wewnętrzną tęsknotą za czymś lub za kimś. Wiesz, że coś w swoim życiu już nigdy nie wróci, a o czym nigdy nie będziesz mógł zapomnieć.  

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Isabella, Strażniczka Nocnych Koszmarów

Pomaga w interpretacji i radzeniu sobie z koszmarami, oferując metody na ich przezwyciężenie i zrozumienie ukrytych lęków.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(4)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Uwielbiam senniki.
Lidia
29.11.2019
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Bardzo fajny sennik. Gorąco polecam. Sprawdza się!
Barbara
26.11.2019
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
mi sie snil radioaktywny deszcz i palaca sie szkola xD
leles
04.07.2018
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
a mi snil sie radioaktywny deszcz i jak spadl na skore to strasznie bolalo i zostawaly rany
~pusia
29.06.2016

Dodaj opinię

Ocena: