Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Mieć basen

Według sennika basen widziany we śnie to bogata symbolika. Wydawać by się mogło, że sen o basenie nie ma jakiegoś większego znaczenia jednak nic bardziej mylnego. Sen, w którym pojawia się motyw basenu interpretować można na wiele sposobów.

Kąpać się w basenie to sen zwiastujące niezwykle obiecujące znajomości z zupełnie nowymi ludźmi. Czasami taki sen może też być zapowiedzią zupełnie nowego i zaskakującego związku. Z kolei widzieć inne osoby, które kąpią się w basenie to zapowiedź spełnienia się najskrytszych marzeń.

Jeżeli śni ci się, że w pobliżu swojego domu posiadasz basen to znak, że przyszedł już najwyższy czas, aby uporządkować wszystkie swoje problemy związane ze sferą uczuciową.

Sen, w którym widzisz basen napełniony nieskazitelnie czystą wodą zapowiada pozbycie się poważnych problemów oraz trosk. Z kolei jeżeli we śnie widzisz basen napełniony brudna wodą to jest to zwiastun niezwykle tajemniczego uczucia, które przez bardzo długi czas zaprzątać ci będzie głowę.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Dr Amelia Rosenthal

Specjalność: Psychologia snów  Dr Amelia Rosenthal to wybitna psycholożka, specjalizująca się w psychoanalizie i interpretacji snów. Jej podejście łączy tradycyjne metody Freuda z nowoczesnymi teoriami psychologicznymi. Jej sennik jest pełen głębokich analiz i wskazówek dotyczących samopoznania przez sny.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(2)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
To marzenie każdego, zwłaszcza teraz, gdy lato zbliża się wielkimi krokami. Ale trzeba pamiętać, że basen to nie tylko frajda, ale też obowiązek utrzymania go w czystości i bezpieczeństwie. Warto więc przed podjęciem decyzji zastanowić się, czy jesteśmy gotowi na to wyzwanie.
Ida Król
28.03.2023
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Przyśniło mi się że pływam w basenie, zobaczymy czy się sprawdzi i poznam nowych znajomych
Magda
30.06.2020

Dodaj opinię

Ocena: