Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Obuwie dziecięce

Szczegółowe znaczenie snu:
  • Jeśli śnisz o butach dziecięcych, oznacza to możliwość zajścia w ciążę kogoś z Twojego otoczenia albo odniesienie do Twojej wrażliwej, niewinnej, kruchej strony albo też zdrowia, moralności, naiwności oraz współczucia.
  • Sen o widzeniu obuwia dziecięcego ma następujące znaczenie: niezależnie od faktu posiadania bądź planowania dziecka, jest pewne, że podołasz robi rodzica, w której przyda się Twoja pragmatyczność i rozsądne myślenie.
  • Ponadto motyw butów dziecięcych może stanowić przejaw tego, że cierpisz z powodu braku miłości, spotkają Cię zmartwienia albo ktoś mocno nadszarpnie Twoje zaufanie. Gdy stałaś bądź stałeś się już rodzicem, taki sen zwiastuje pomyślne wydarzenia w Twoim życiu.
  • Być może zachowujesz się infantylnie albo masz niewinny i czysty stosunek do otaczającego Cię świata, jeżeli śnisz o noszeniu dziecięcego obuwia.
źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Aurora, Wróżka Natury

Skupia się na snach związanych z naturą i zwierzętami. Wierzy, że sny te są kluczowe dla zrozumienia naszej relacji ze światem przyrody.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(2)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
Cieszę się, że natrafiłem na ten artykuł, bo szukałem informacji na temat tego, jak dobrać odpowiednie obuwie dla mojego dziecka. Bardzo przydatne wskazówki, dzięki którym mam teraz pewność, że moje dziecko będzie miało wygodne i odpowiednio dopasowane buty. Dzięki za te rady!
Dominika Krawczyk
01.05.2021
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Uwielbiam senniki.
Barbara
29.11.2019

Dodaj opinię

Ocena: