Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Zmarly byly maz w czerwonej chuscie

Opis snu

Jechalam samochodem z bylym, niezyjacym juz mezem. zaparkowalismy na poboczu i kiedy sie obudzilam jego nie bylo. Zalozylam biale buty i zaczelam go szukac. Stal po drugiej stronie ulicy, na szyi mial wielka czerwona chuste, plakal i pokazywal mi reka, zebym do niego przyszla. Chcial mi cos powiedziec

Interpretacja snu

Ten sen może reprezentować kilka emocji i uczuć, które doświadczasz w swoim życiu, a także być wyrazem pragnienia, by rozwiązać nierozwiązane sprawy z przeszłości. Były, nieżyjący już mąż w twoim śnie, może symbolizować ważną postać, którą straciłaś i może oznaczać potrzebę porzucenia starej sytuacji lub zrozumienia pewnych kwestii z przeszłości. To, że go szukasz, może pokazywać, że masz wciąż pytania lub problemy, które chciałabyś z nim omówić. Białe buty, które założyłaś mogą symbolizować czystość, niewinność, a także nowy początek. Może to sugerować, że jesteś gotowa przemierzyć nową ścieżkę w swoim życiu. Po drugiej stronie ulicy, twój były ma na sobie czerwoną chustę - kolor czerwony zwykle oznacza miłość, namiętność, ale także bouól i emocjonalne zranienie. To, że płakał i wskazywał ci, abyś do niego przyszła, sugeruje, że może on potrzebować twojej pomocy lub ma do przekazania ważną wiadomość. Pamiętaj jednak, że interpretacja snów zależy od indywidualnych skojarzeń i kontekstu życiowego. Ten sen może mieć specyficzne znaczenie tylko dla ciebie. Jeśli sen sprawia Ci niepokój, mogłoby być warto porozmawiać o nim z zaufaną osobą bądź specjalistą.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Celeste, Wróżbitka Snów Astralnych

Specjalizuje się w snach związanych z podróżami astralnymi i doświadczeniami poza ciałem, oferując wgląd w te niezwykłe zjawiska.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Ten artykuł naprawdę mnie zaintrygował. Ciekawe, co oznacza sen o zmarłym byłym mężu w czerwonej chustce. Postaram się zgłębić to i dowiedzieć się więcej o znaczeniu moich snów. Dzięki za pomoc!
Borys Laskowski
05.01.2022

Dodaj opinię

Ocena: