Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Powstaniec - kurier

Opis snu

Powstanie warszawskie - byłem kurierem. Cały czas słychać było odgłosy walki. Nosiłem w dużym plecaku żywność, potem złoto w sztabach. Pakowałem do dużego solidnego typu wojskowego plecaka zasuwanego na sznurki od góry. Wkładałem złoto w sztabach, dużych sztabach. Najpierw zaniosłem żywność, później niosłem złoto. Kiedy niosłem złoto pomimo, że go było dużo nie było ciężkie. Przechodziłem przez zniszczone kamienice i podwórka, przeskakiwałem przez dziury w murach, rozwalone mury, szedłem po gruzie, wśród zrujnowanych piwnic. Nie odczuwałem strachu. Ludzi nie widziałem. Była tylko zniszczona Warszawa (miasto)

Interpretacja snu

Twoje sny o Powstaniu Warszawskim mogą reprezentować ciężar odpowiedzialności, który obecnie na Ciebie spoczywa. Bycie kurierem wojennym zazwyczaj oznacza, że sprostałeś wyzwaniom. Żywność, którą niosłeś, może symbolizować troskę o innych. Czy w życiu codziennym troszczysz się o swoją rodzinę, przyjaciół czy ramach pracy? W tym przypadku złoto może być symbolem wartości, które chciałbyś przekazać innym. Może to być również podkreślenie twojego zaangażowania i oddania dla podjętej misji, być może w pracy, w projektach, bądź innych dziedzinach działań. Oddanie, z jakim pakowałeś ten plecak, sugeruje, że jesteś niezwykle zaangażowany w to, co robisz - niezależnie od tego, czy jest to twoja praca, hobby czy relacje z innymi ludźmi. Brak strachu może oznaczać, że jesteś odważny, gotów stanąć w obliczu przeciwności losu. Przechodzenie przez zniszczone miasto sugeruje, że mimo wielu trudności i przeszkód, jesteś w stanie przechodzić przez nie i nie zwalniać swojego tempa. To, że nie widziałeś ludzi, może oznaczać, że ta trudność i odpowiedzialność spoczywają tylko na twoich barkach. Może to również oznaczać, że czujesz się samotny w swojej podróży. Podsumowując, ten sen może być odbiciem twojego obecnego poziomu stresu związanego z odpowiedzialnością, którą obecnie nosisz, ale również wytrwałości, odwagi i zaangażowania, które w to wkładasz.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Lucian, Wizjoner Przyszłości

Jego specjalizacja to przewidywanie przyszłych wydarzeń na podstawie snów. Jest znany z trafnych prognoz dotyczących osobistych i zawodowych zmian.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Ciekawy artykuł, zawsze fascynują mnie historie o bohaterach, którzy ryzykowali życiem, by przekazywać ważne informacje. To dopiero prawdziwe poświęcenie!
Przemysław Wróblewski
22.07.2022

Dodaj opinię

Ocena: