Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Morderstwo brata

Opis snu

Śniło mi się że zamordowałem brata, ta śmierć była drastyczna ponieważ było w niej dużo przemocy ,próbowaliśmy, I nam się udało(tutaj warto podkreślić My czyli ja i ten brat którego mordowaliśmy)moj brat był jak by w drugiej osobie i pomagał mi w zabiciu siebie samego ale na innej osobie, pomogłem mu go zabić ale to on sam później "oprawiał" ofiarę, czyli samego siebie, szukam różnych interpretacji ale to jest jedyny sen w moim życiu który chodzi mi po głowie I nie mogę go wyjaśnić,bardzo proszę o interpretacje

Interpretacja snu

Sen o zabijaniu, zwłaszcza jeśli jest to ktoś bliski jak brat, bywa częstym koszmarem, który może wywołać silne emocje. Trzeba jednak pamiętać, że sen nie jest dosłowny - to nie oznacza, że dosłownie chcesz zabić brata. Takie sny często odzwierciedlają silną frustrację, gniew, konflikt lub chęć usunięcia jakiegoś aspektu siebie, który reprezentuje brat. Może to oznaczać, że chciałbyś pozbyć się jakiejś części swojej osobowości, jakiejś cechy czy nawyku, który kojarzy ci się z twoim bratem. Przemoc w tym śnie może symbolizować silne emocje lub frustrację związaną z tym aspektem. Fakt, że w twoim śnie brat pomaga ci go zabić, może oznaczać, że na poziomie podświadomości masz świadomość, że musisz zrezygnować z tego aspektu, ale jest to dla ciebie trudne lub bolesne. Również to, że to twój brat "oprawiał" ofiarę, może oznaczać, że widzisz, jak ten aspekt twojego życia negatywnie wpływa na ciebie, ale czujesz, że jeszcze nie jesteś gotowy, aby się z nim rozstać. Znaczenie snów jest bardzo indywidualne i zależy od kontekstu twojego życia, twoich doświadczeń i twoich uczuć. Może warto porozmawiać o tym śnie z terapeutą lub radca psychicznym, który może pomóc ci lepiej zrozumieć, co ten sen może oznaczać dla ciebie. Pamiętaj, nie ma jednej "poprawnej" interpretacji snu - to, co jest ważne, to to, co ten sen oznacza dla ciebie.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Theo, Wróżbita Relacyjny

Skupia się na snach dotyczących relacji i miłości. Pomaga w zrozumieniu dynamiki międzyludzkich i emocjonalnych aspektów związków.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
To straszne, że ktoś mógłby zrobić coś tak okrutnego. Mam nadzieję, że sprawca zostanie szybko schwytany i ukarany. Moje serce jest z rodziną ofiary. Peace.
Magdalena Adamska
25.06.2021

Dodaj opinię

Ocena: