Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

bioenergoterapeuta

Opis snu

Korzystam z pomocy bioenergoterapeuty, by pomogl mi powrocic do zdrowia. Bardzo w to wierzylam na pocztaku; a i tez on duzo mowil i obiecywal.....Z czasem zaczelam watpic. Pewnej nocy przysnil mi sie..... snilo mi sie jak go spotkalam w jakiejsc chatce w gorach.....i mialam zostac w jego pokoju, podczas gdy on mial isc do pracy. Bylam bardzo rozczarowana bo byl nizszy ode mnie , gdzie ja sama wysoka nie jestem. Czy to rozczarowanie faktycznie moze oznaczac , ze nie warto mu wierzyc i liczyc na jego pomoc >?

Interpretacja snu

Interpretacja snów jest bardzo subiektywna i zależy od indywidualnych doświadczeń każdej osoby. Potrzeba również zrozumieć, że sny to symboliczne reprezentacje naszych myśli, emocji i obaw, a nie konieczne przepowiednie czy dosłowne ostrzeżenia. Sen o bioenergoterapeucie, który jest od Ciebie niższy, może sugerować, że zaczynasz dostrzegać jego niedoskonałości lub słabości. Może to oznaczać, że zaczynasz wątpić w jego zdolności lub kompetencje. Być może Twoje początkowe przekonania o jego zdolnościach do pomocy Ci się zmieniły. Czekać na niego w jego pokoju, podczas gdy on idzie do pracy, może symbolizować Twoje poczucie oczekiwania lub nadziei na jakąś formę ulgi lub wsparcia, które nie jest dostarczane. Rozczarowanie, odczuwane po zobaczeniu jego prawdziwej postury, może rozwijać się z niezadowolenia lub frustracji, które doświadczasz w rzeczywistości. Najważniejsze, aby pamiętać, że jest to twój sen i ty decydujesz, co on oznacza dla Ciebie. Jeśli czujesz, że ten sen sugeruje, że nie powinnaś mu zaufać lub polegać na jego pomocy, to jest to perspektywa, która jest ważna i powinna być rozważona.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Lucian, Wizjoner Przyszłości

Jego specjalizacja to przewidywanie przyszłych wydarzeń na podstawie snów. Jest znany z trafnych prognoz dotyczących osobistych i zawodowych zmian.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
Ciekawy artykuł! Zawsze interesowała mnie bioenergoterapia i chętnie dowiaduję się więcej na ten temat. Dzięki za podzielenie się tą wiedzą!
Krystian Piotrowski
31.01.2024

Dodaj opinię

Ocena: