Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Zabijanie pasożytów

Wszy na ogół nie kojarzą się pozytywnie i są naszym źródłem odrazy, a nawet często paniki. Jako motyw pojawiający się w marzeniach sennych symbolizują niezadowolenie, bezsilność, irytacje, strach, nękające nas wyrzuty sumienia oraz poczucie winy. Być może masz w życiu jakąś osobę, sytuację albo relację, od której pragniesz się odciąć. Jaki sens ma więc sen o zabijaniu wszy?
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Ciągłe nieudane próby pozbycia się wszy we śnie to sygnał, że nie jesteś w stanie uwolnić się od jakiegoś czynnika, który czyni Twoje życie bardziej problematycznym.
  • Sen o zniszczeniu wszy przez ich otrucie albo destrukcję przynosi złe wieści. Zwiastuje on śmierć bliskiego bądź też osoby, z którą pozostajesz w bliskich relacjach.
  • Sen, w którym widzisz siebie podczas próby pozbycia się wszy poprzez ich zniszczenie należy uznawać za ostrzeżenie, albowiem wmieszasz się w jakieś trywialne, zupełnie bezsensowne sprawy.  Inna interpretacja z kolei zapowiada polepszenie Twojej sytuacji życiowej.
  • Zabijanie wszy jako przedmiot marzeń sennych posiada kilka interpretacji. Uda Ci się wyswobodzić spod bagażu powracającego, przykrego wspomnienia albo sytuacja zmusi Cię do wykonania niemiłego obowiązku. Inne znaczenie mówi o tym, że nie musisz się martwić, ponieważ choroba bądź niepowodzenie to coś przejściowego i uda Ci się to pokonać.
źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Lucian, Wizjoner Przyszłości

Jego specjalizacja to przewidywanie przyszłych wydarzeń na podstawie snów. Jest znany z trafnych prognoz dotyczących osobistych i zawodowych zmian.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(3)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
Bardzo ciekawy artykuł! Nie zdawałam sobie sprawy, jak wiele negatywnych skutków może mieć obecność pasożytów w naszym organizmie. Dzięki takim poradom jak te zawarte w artykule możemy zadbać o nasze zdrowie i wyeliminować niechcianych gości. Dzięki za pomoc!
Natalia Cieślak
06.07.2021
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Bardzo ciekawa interpretacja snu.
Hanlin
29.11.2019
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Śniło mi się.
Igor
27.11.2019

Dodaj opinię

Ocena: