Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Sen o butach

Znaczenie pary nowych butów, które nie są noszone to podróż. W najbliższym czasie zbliża Ci się miła podróż z partnerem/partnerką, znajomymi czy samemu. W tej podróży będziesz miał czas na relaks i dobrą zabawę. Zapomnisz przynajmniej na chwile codzienne problemy czy stresy. Gdy we śnie kupujesz lub już nosisz nowe buty to możesz się spodziewać sukcesu lub przypływ gotówki. Twoja sytuacja finansowa znacznie się polepszy, a wszystko co zaplanujesz w najbliższym czasie na pewno się uda. Sukces jest Ci pisany, ale musisz na niego zapracować. Nic się nie stanie jeżeli będziesz tylko obserwatorem. Działaj dynamicznie i z chęcią to sukces masz gwarantowany, czy to w branży zawodowej czy jakiejkolwiek innej. 
Sen o starych butach nie jest dobrym znakiem. Jakość Twojego życia będzie się pogarszać. Twoje plany na przyszłość nie powiodą się. Może za mało się starasz może nie jest Ci to przeznaczone. Uważaj również na osoby które chcą Cię wykorzystać. Podejrzane inwestycje czy pomysły na biznes nie powinny Cię interesować. 
Mokre obuwie również nie jest pozytywnym symbolem we śnie. Oznacza chorobę ciężką z komplikacjami. Może to dotyczyć osoby śniącej o tym lub o osobie z najbliższego środowiska. Dbaj o siebie i o swoją rodzinę czy przyjaciół. To jest dobry moment na wybranie się do lekarza i zbadaniu się. Jeżeli we śnie pojawią się dziurawe buty to mają znaczenie dla Twoich finansów. Niestety ale pojawią się straty materialne i finansowe. Czy to utrata pracy, czy majątku lub zwiększenie wydatków lepiej miej się na baczności. 
We śnie można też szyć, czyścić, zgubić czy wyrzucić buty. Każdy przypadek ma swoją interpretację. Początkowo, szycie butów oznacza kłótnie i konflikty. Mogą się one pojawić w rodzinie, pracy, towarzystwie czy między partnerami. Te kłótnie sprawią że będziesz bardzo zestresowany i bezsilny. Brak wsparcia i wiary najbliższych Ci ludzi może sprawić że będziesz się czuł samotnie i zrezygnujesz z jakichkolwiek czynności. Pozytywnym znakiem jest czyszczenie obuwia. Oznacza to zabawę czy wesele. Czas relaksu i odpoczynku. Może wybierzesz się na wakacje lub bliska Ci osoba będzie miała wesele. Wybawisz się, naładujesz baterie i wrócić do codzienności dynamicznie i produktywnie. Prawie to samo znaczy zgubienie butów. Los będzie Ci sprzyjał. Wszystkie interesy będą realizowane pomyślnie, a w Twoim życiu towarzyskim zapanuje spokój i szczęście. Na koniec, jeżeli we śnie wyrzucasz buty to możesz się spodziewać kłopotów i nieporozumień. Nie ważne czy w firmie czy w rodzinie, ale na pewno będziesz musiał stawić czoła bezpodstawnym oskarżeniom o Twojej osobie. 
Dodatkowo, we śnie z butami znaczenie mają kolor oraz rozmiar. Jeżeli chodzi o kolor to według sennika czarny symbolizuje chorobę, śmierć lub oszustwo, a czerwony to symbol seksualny. Osoba śniąca o czerwonych butach potrzebuje lub ma intensywniejsze popędy. Rozmiar powinien być bardziej zrozumiały jako za duże buty, wygodne lub ciasne. Znaczenie za dużych butów to brak zdolności do zajmującego już stanowiska. Obowiązki związane z pracą przerastają Cię  i nie jesteś w stanie wszystkiego zrobić poprawnie i na czas. Ciasne buty to znak że czujesz się niekomfortowo w jakieś sytuacji lub na swoim stanowisku w pracy lub pojawią się jakieś problemy zdrowotne. Dbaj o siebie i jak nie jesteś zadowolony z stanowiska pracy może warto się zastanowić nad zmianą pracy lub stanowiska. Praca powinna dawać satysfakcję i możliwość rozwoju. 
Jeżeli przyśni Ci się niepasująca para butów to podświadomie masz wątpliwości na jakiś temat. Wahasz się z podjęciem ważnej decyzji ponieważ nie jesteś pewny siebie. Uważasz że Twoja decyzja będzie błędna i sprawi Ci wiele kłopotów. Bądź bardziej pewny siebie. Jeżeli znasz się na temacie to Twoja decyzja na pewno będzie poprawna. Obcasy to symbol odwagi i pewności siebie. Działaj pewnie i śmiało. Możesz się podjąć nowym wyzwaniom bo na pewno dasz sobie z nimi radę. 
Odnalezienie butów to znak zawarcia nowej znajomości. Gdy odnalezione obuwie jest nieuszkodzone to znajomość szybko się będzie rozwijać w dobrym kierunku. Poznana osoba może się okazać bardzo dobrym przyjacielem lub przyszłościowym partnerem. Będzie się dogadywać bezproblemowo, a wspólnie spędzony czas nie będzie czasem zmarnowanym. W przypadku gdy odnalezione buty są zniszczone i stare to niestety nowa znajomość nie doprowadzi do niczego dobrego. Same przykrości i negatywne emocje będą Ci dostarczane przez nowo poznaną osobę. 
źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Lucian, Wizjoner Przyszłości

Jego specjalizacja to przewidywanie przyszłych wydarzeń na podstawie snów. Jest znany z trafnych prognoz dotyczących osobistych i zawodowych zmian.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(7)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Lubię czytać senniki.
Bogdan
29.11.2019
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Sprawdza się!
Fryderyk
26.11.2019
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
sniło mi się, że kupiłam nowe buty ale nie nosiłam ich bo jednak mi się nie spodobały i dalej chodziłam w swoich starych adidasach ale za to ulubionych. No i zgadza się interpretacja bo wybieram się w tym roku na wakacje, niedawno właśnie oglądałam wycieczki a celem są Włochy. Bardzo chcę tam pojechać.
Karolina
13.03.2019
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Super sennik... Ostatnio śniło mi się odnalezienie butów co już od tak dawna szukałam i faktycznie nowa znajomość idzie w jak najlepszym kierunku :)
~Moniaa
07.10.2016
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Sennik on-line jest najszybszym sposobem na poznanie interpretacji danego marzenia sennego. Wystarczy szybko wpisać określone hasło i odczytać jego znaczenie. Nie trzeba już przeglądać setki innych interpretacji, ponieważ każde hasło na łamach witryny internetowej to niezwykle szeroki i szczegółowy opis całego kontekstu danego snu. Sprawdzenie znaczenia snu zupełnie nic Cie nie kosztuje, a może być bardzo przydatne i pomocne w codziennym życiu. Jeżeli tylko dręczy Cię senny symbol, nie czekaj i sprawdź co oznacza.
~kasia-4
13.06.2016
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
od 2 dni śnią mi się buty ....
~marta
09.06.2016
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka
śniły mi się buty taty, który zmarł w zeszłym roku. czyściłam je dla niego... czy to też dobry znak?
~roma
29.06.2016

Dodaj opinię

Ocena: