Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Sen o białych różach

  • W zależności od kontekstu, w jakim ten symbol występuje może odnosić się do różnych aspektów życia śniącego.
  • Widok kwitnących białych róż we śnie to oznaka prawdziwej, szczerej miłości, która może przetrwać próbę czasu, to szczere uczucie będzie ogromną motywacją i zachętą do działania, a także pocieszeniem w chwilach trudności.
  • Sen, w którym śniący wącha róże ma odniesienie do jego relacji międzyludzkich, pokazuje, że śniąca osoba dostrzega u innych nie tylko ich wygląd zewnętrzny, ale przede wszystkim wewnętrzne cechy osobowości. Taki sposób postrzegania innych jest bardzo dobry, śniący ma świadomość, co tak naprawdę się w życiu liczy i na co zwracać większą uwagę. 
  • Jeśli śniący śni, że w swoim śnie ścina róże, to nie powinien brać tego za zły znak, czynność ta we śnie oznacza, że w niedługim czasie śniącego spotka szczęście. 
  • Ukłucie się różanym kolcem we śnie to zapowiedź zmartwień w sferze uczuć, w miłości. Warto więc być przygotowanym na te niepowodzenia.
źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Isabella, Strażniczka Nocnych Koszmarów

Pomaga w interpretacji i radzeniu sobie z koszmarami, oferując metody na ich przezwyciężenie i zrozumienie ukrytych lęków.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(3)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
"Ostatnio miałam sen o białych różach i bardzo mnie to zaintrygowało. Po przeczytaniu tego artykułu dowiedziałam się, że sen o białych różach może symbolizować niewinność i czystość, co dla mnie ma dużo sensu w kontekście mojego życia. Ciekawe, jakie inne znaczenia mogą mieć sny o białych różach?"
Cezary Przybylski
20.10.2023
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Śniło mi się.
Ilona
27.11.2019
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Miałam sen o kwitnąch białych różach. No i właściwie sennik się sprawdził. Jestem z moim chłopakiem już jakieś dziesięć lat i niedawno mi się oświadczył jestem pewna, że to ten jedyny. Więc z tą szczerą miłościa by się zgodziło, dzieki za interpretacje.
kama
13.03.2019

Dodaj opinię

Ocena: