Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

paczkomat

Wczoraj miałam sen, który mnie poruszył i chciałabym się nim podzielić. Sen był dość prosty, a jednocześnie tajemniczy. Zobaczyłam w nim paczkomat. Może to brzmi banalnie, ale zawsze zastanawiało mnie, co mogłoby oznaczać zobaczenie takiego urządzenia we śnie. Dlatego postanowiłam zgłębić tę kwestię i zinterpretować sen na podstawie własnych przemyśleń.

Gdy spoglądam na paczkomat, widzę w nim symbolizację mojego życia codziennego.
Paczkomat to miejsce, gdzie przychodzimy odebrać paczki - coś cennego, co zwraca naszą uwagę i przynosi radość. Podobnie jak w życiu, paczki symbolizują nasze cele i marzenia. Chcemy je osiągnąć, bo wiemy, że przyniosą nam satysfakcję i radość. Paczkomat jest więc przypomnieniem, że powinnam dążyć do realizacji swoich marzeń i nie zaniedbywać tego, co jest ważne dla mnie.

W moim śnie paczkomat był jednak pusty. To dość niepokojąca wizja, która każe mi się zastanowić. Może oznaczać to, że czuję się niezadowolona ze swojego obecnego życia, że czegoś mi brakuje. Puste przestrzenie w paczkomacie są jakby odzwierciedleniem pustki w moim sercu, która powinna być wypełniona pasją, spełnieniem i satysfakcją.

To dość smutne odkrycie, ale sen nadal wywołuje we mnie refleksję. Paczkomat nie jest tylko symbolem mojej codzienności, ale również przypomina o rzeczach, które zepewne powinnam zrobić w swoim życiu. To jakby błagalny znak, aby zmienić coś w swojej sytuacji i zacząć o siebie dbać. Pusty paczkomat mówi mi, że powinnam sięgnąć po swoje marzenia i włożyć w nie jak najwięcej wysiłku.

Nadchodzącą nocą muszę spróbować odnaleźć w sobie te zasoby, te dodatkowe wspomnienia, które pozwolą mi otworzyć paczkomat mojego życia. Chociaż jestem trochę przestraszona, to już jedynie spokojne wiedzenie otwarcia paczkomatu zwraca mi nadzieję. Ponieważ zrozumiałam sennik wiem, że jeśli otworzę się na nowe możliwości i odważę się podejmować ryzyko, te puste przestrzenie dopuszczą do mnie pakiet pełen ekscytujących przygód i satysfakcji.

Ważne jest, aby nie bać się otwierać paczkomat swojego życia, czerpać z niego jak najwięcej korzyści i nie pozwolić, aby się zapełnił tylko niepotrzebnymi i mało satysfakcjonującymi rzeczami. Muszę być czujna i dokładnie wybierać to, co będzie dla mnie wartościowe. Zaufajmy sobie i wierzę, że nasze życie stanie się pełne niespodzianek i spełnionych celów.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Gabriel, Tłumacz Snów Metafizycznych

Zajmuje się snami o charakterze duchowym i metafizycznym, dostarczając wglądów w sprawy transcendentne i ezoteryczne.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Bardzo przydatne informacje! Nigdy nie wiedziałem, że paczkomaty mają tyle zalet. Teraz na pewno będę korzystał z nich częściej. Dzięki!
Justyna Ostrowska
27.04.2023

Dodaj opinię

Ocena: