Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

oredzie

Znajduję się w pustym, cichym pomieszczeniu, z długim, ciemnym korytarzem prowadzącym do nieznanej przestrzeni. Otaczają mnie mroki niewiedzy i niepewności. Czuję jak serce przyspiesza mi bicie, a ciarki przechodzą mi po plecach. Chociaż jestem niepewny, postanawiam zebrać odwagę i wyruszyć na tę tajemniczą podróż.

Kielichy oświetlające drogę na końcu korytarza rozbłysły, odpalając iskry nadziei w moim wnętrzu.
Kroczenie przez ten mroczny labirynt staje się pewniejsze, a ja czuję się coraz bardziej skoncentrowany i pewny siebie. Moje kroki są mocne i zdeterminowane, ponieważ wiem, że o wartościach mojego życia będzie decydować, czy podejmę wyzwanie czy też się poddam.

Gdy zbliżam się do celu, czuję, jak adrenalinowy impuls przepływa przez moje żyły. Wreszcie dotykam drzwi, które prowadzą do czegoś więcej niż tylko ciemności i niepewności. Wstrzymuję oddech i naciskam na klamkę, otwierając te tajemnicze drzwi.

Przed oczami jawia mi się ogromna, cudowna arenę. Jest to miejsce, w którym każdy sen, marzenie i pragnienie może się spełnić. Wszystko to, czego pragnąłem przez całe moje życie, jest osiągalne tutaj, na moich oczach. Jestem przerażony, ale również zaskoczony i pełen nadziei. To miejsce jest jak sennik, który spełnia wszystkie moje najgłębsze pragnienia i tajemne marzenia.

W oddali dostrzegam postacie, które rzucą na mnie uśmiech pełen życzliwości i wsparcia. To są duchy przodków, które pokierują moją drogę w tym świecie. Widzę ich długie, słoneczne włosy, które mienią się w blasku księżyca. Cichym szeptem, który niknie w przestrzeni, przekazują mi mądrość i tajemną wiedzę, której szukałem.

W tym sennym świecie czuję, że wszystko jest możliwe. Jestem kowalem swojego własnego losu, a ta potężna rzeczywistość stoi na mojej drodze. Moje marzenia są na wyciągnięcie ręki i mogę podjąć działania, aby je osiągnąć. Wszystkie przeszkody, które stanęły na mojej drodze w rzeczywistości, tutaj nie istnieją.

Sennik, który przenosi mnie na tę niezwykłą arenę, uczy mnie, że nie powinienem bać się ani ciemności, ani niepewności. Każe mi mieć odwagę stawić czoła moim najgłębszym pragnieniom i zaryzykować, aby osiągnąć sukces. Sennik przypomina mi, że moje marzenia są wartym podążania celem i że muszę zaufać swojemu instynktowi, aby znaleźć drogę.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Theo, Wróżbita Relacyjny

Skupia się na snach dotyczących relacji i miłości. Pomaga w zrozumieniu dynamiki międzyludzkich i emocjonalnych aspektów związków.

Opinie na temat artykułu

Oceń artykuł jako pierwszy!

Dodaj opinię

Ocena: