Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Obuwie nie do pary

Obuwie w pewien sposób stanowi odzwierciedlenie charakteru noszącej je osoby. We śnie wskazują na zajmowaną pozycję społeczną. Z kolei buty nie do pary mogą wskazywać na różne rzeczy.
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Obuwie nie do pary jako przedmiot marzeń sennych wykazuje, że stawiasz pod znakiem zapytania powodzenie własnych działań i planów. Powątpiewasz czy to, do czego obecnie dążysz, przyniesie dla Ciebie dobre skutki.
  • Jeżeli we śnie widzisz buty nie do pary, jest to powiązane z cudzołóstwem, którego się dopuszczasz Ty bądź Twoja druga połówka i stanowi to ostrzeżenie.
  • Obuwie nie do pary jako przedmiot marzeń sennych zawiera następujące znaczenie: Twoje plany i chęci nie idą w parze z tym, co obecnie robisz w życiu. Zdecydowałaś bądź zdecydowałeś się osiągnąć pewien cel, jednak mimo to zachowujesz się niezgodnie z zasadami, które miały Cię przybliżyć do jego realizacji.
  • Niepasujące do siebie buty we śnie mogą podkreślać, że byle jak i zbyt pośpiesznie załatwiasz pewne sprawy. Dlatego nie powinnaś bądź powinieneś się dziwić, że później mają miejsce niekorzystnej dla Ciebie sytuacje.
  • Sen, w którym buty nie pasują do siebie, odnosi się do tego, że podążasz w niewłaściwym kierunku. Pomyśl o swoich celach i nastawieniu, być może dobrze byłoby coś zmienić. W przeciwnym razie osiągnięcie tego, czego chcesz, może okazać się mozolne.
  • Jeżeli we śnie nosisz niepasujące do siebie buty, zapewne jesteś osobą, która nie lubi zmian, ponieważ zawsze skutkują one pojawieniem się konieczności przystosowania się do nowych okoliczności.
źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Raphael, Mistrz Symboli

Jest ekspertem w analizowaniu snów zawierających złożone symbole i metafory. Jego interpretacje często dotyczą duchowego rozwoju i wewnętrznej transformacji.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(4)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
Artykuł bardzo pomocny, bo nigdy nie wiedziałem, dlaczego zawsze miałem problemy z parowaniem butów. Teraz wiem, jak dobrać odpowiednią parę, żeby uniknąć tego problemu. Dzięki!
Kinga Czarnecka
22.09.2023
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Często zaglądam na tą stronę aby przeczytać interpretację mojego snu
Renata
02.07.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Ten sennik odmienił moje życie.
Hertz
29.11.2019
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Ten sennik zmienił zupełnie mój światopogląd.
Tobiasz
27.11.2019

Dodaj opinię

Ocena: