Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

laktacja

Jestem sen a, opieram się o miękką poduszkę, a marzenia wpływają do mnie. Obecny sen zaczyna się jak zwykle - jestem w oku cyklonu emocji, które sprawiają, że moje myśli dryfują w różnych kierunkach. Skupiam się jednak na jednym punkcie - widzę słowo klucz "sennik" wiszące w mojej głowie jak piękna dekoracja.

Wchodzę do sennika i zanurzam się w tym pełnym symboli i interpretacji światem.
To miejsce pełne tajemnic, które chciałabym zrozumieć. Jak wczesnośredniowieczny alchemik, próbuję dokonać przemiany niematerialnych, abstrakcyjnych snów w jasne i zrozumiałe przesłanie.

Mój sen dzisiaj to laktacja. Słowo to, związane bezpośrednio z karmieniem piersią, wzbudza we mnie uczucia troski, miłości i oddania. To jest chwila, w której moje ciało staje się źródłem pokarmu i wsparcia dla nowego życia. To niczym magiczna formuła, w której jedna osoba może zasilać inną. Ale co to może oznaczać w kontekście snu?

Kiedy myślę o laktacji, widzę w niej wyraz bezwarunkowego daru. To oznacza, że sen ten może powiedzieć mi o mojej gotowości do ofiarowania siebie dla innych, o moim silnym instynkcie do pomagania i dbania o ludzi wokół mnie. To może być znak, że pragnę być wsparciem dla innych, być tym, który dostarcza pokarm na duchową i emocjonalną podróż.

Laktacja to również często związane ze sobą uczucia matczyne. Jako kobieta, dobrze znam te uczucia. Zobaczenie tego snu wskazuje, że mogę pragnąć stworzenia silniejszych, bardziej pełnych i miłościowych relacji z innymi ludźmi. Chciałabym, żeby moje relacje były wzajemnie odżywcze i pełne wsparcia, jak relacja matki i dziecka. Ten sen może być przypomnieniem, że warto stale odżywiać te więzi, aby rozkwitały i rozwijały się.

Laktacja jest również związana z cyklem życia. Przypomina mi, że tak jak mleko, które jest dostarczane, aby zaspokoić potrzeby rozwijającego się dziecka, tak samo powinno być w życiu. Bycie w zgodzie z tym cyklem oznacza gotowość na zmiany i przemiany. Jestem gotowa na kolejne etapy i wyzwania, jakie życie mi przynosi.

To jest moje własne, autentyczne odczytanie tego snu zgodnie z moim wewnętrznym głosem. Każdy sen jest tak indywidualny, jak każda przygoda, w której mieszkańcy snu nas zabierają. Interpretacja sennika jest ważna, ale prawdziwa mądrość snu tkwi w nas samych. To my jesteśmy najbliżsi naszym marzeniom, a sennik może jedynie pokazać nam drogę.

Laktacja w moim śnie to piękny dar i przypomnienie o sile miłości oraz gotowości do ofiarowania siebie innym. To wezwanie do poświęcenia się dla innych i kreowania relacji pełnych miłości i wsparcia. Moje przebudzenie z tego snu przynosi ze sobą poczucie spokoju i pewności, że mam w sobie nie tylko siłę, ale i tęsknotę, aby być źródłem wsparcia dla innych. I tego będę się trzymać, wiedząc, że podobnie jak laktacja jest naturalnym procesem, tak samo jestem naturalnie zdolna do dawania i otrzymywania miłości.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Celeste, Wróżbitka Snów Astralnych

Specjalizuje się w snach związanych z podróżami astralnymi i doświadczeniami poza ciałem, oferując wgląd w te niezwykłe zjawiska.

Opinie na temat artykułu

Oceń artykuł jako pierwszy!

Dodaj opinię

Ocena: