Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

krawcowa

Szara, cicha pracownia krawiecka rozciąga się przed moimi oczami, gdy zamykam powieki na sennej poduszce. Obok mnie siedzi krawcowa, otoczona tkaninami, surowcami i narzędziami. Jej dłonie są pełne igieł, nitki tańczą w rytm jej ruchów, a jej usta są skupione w przemyślanym wyrazie. Jestem skrajnie zaintrygowany tą sceną, gdyż nie wiem, dlaczego znalazłem się w tym miejscu.

Po chwili zauważam, że patrzy na mnie z czułą uwagą, jakby czekała na coś.
Bardzo dokładnie obserwuje każdy mój ruch, jakbym był jej modelką. Z tego powodu czuję się pewnie i wygodnie. Snując się po atelier, zaczynam dostrzegać niezliczone suknie i garnitury, które schowane są na wieszakach. Moje ciało wypełniają uczucia: zaskoczenie, inspiracja i ciekawość. Czy to jest mój sen? Czy jestem pilnym uczniem krawcowej, uczącym się sztuki krawieckiej? Bez względu na odpowiedź, w pełni zanurzam się w tej niezwykłej historii.

Równocześnie rozmyślam nad znaczeniem tego snu. W senniku często sen o krawcowej symbolizuje nasze zdolności twórcze, naszą chęć do kreowania i nasze marzenia. Czy to oznacza, że odkryłem właśnie swoje przyrodzone talenty? Czy sen podsuwa mi pomysł, że powinienem zainteresować się rękodziełem lub projektowaniem? Moje myśli toczą się lawinowo, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że sen ten ma dla mnie znaczenie głębsze niż tylko symbolika.

W miarę jak rozmyślam nad tym, w co się wplątałem, zaczynam zauważać, że krawcowa wydaje się zadowolona z efektów swojej pracy. Jej uśmiech i delikatne machnięcie ręki, gdy przymierza mi kolejne ubrania, dają mi ogromną satysfakcję. Poczucie spełnienia wzbiera we mnie wraz z każdą szytą nitką. Czy to oznacza, że moje prawdziwe powołanie leży właśnie w krawiectwie? Czy sen sugeruje, że powinienem odkryć swoją pasję lub zająć się pracą twórczą?

Podczas gdy cichy szum maszyny do szycia wypełnia powietrze, czuję się jakby czas zatrzymał się na tej chwili. Tu, w atelier krawcowej, odkrywam coś nowego, coś, co wydaje się być ze mną od zawsze, czego nie jestem nawet świadomy. Moje dotychczasowe podejścia do życia i przyszłości tracą na znaczeniu, ponieważ teraz czuję, że mogę zrealizować swoje marzenia.

Może sen o krawcowej przynosi nam przypomnienie, abyśmy nie zapominali o naszych pasjach, talentach i marzeniach. Być może sen ten oznacza, że powinniśmy odkryć swoją kreatywność i pozwolić jej się rozwinąć. A może sen ten jest wsparciem dla nas, abyśmy kierowali się własną intuicją i uwierzyli w swoje możliwości.

Podsumowując, sen o krawcowej jest niezwykle inspirujący i pobudzający. Przesyca mnie energia i pragnienie odkrywania nowych dziedzin życia. Krawcowa w moim śnie staje się moją przewodniczką, której zaufałem. A sennik, który przypomina mi o znaczeniu tego snu, zostaje otworzony na wyciągnięcie ręki, gotowy, aby pomóc mi w odkryciu mojej prawdziwej pasji i spełnieniu moich marzeń.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Lucian, Wizjoner Przyszłości

Jego specjalizacja to przewidywanie przyszłych wydarzeń na podstawie snów. Jest znany z trafnych prognoz dotyczących osobistych i zawodowych zmian.

Opinie na temat artykułu

Oceń artykuł jako pierwszy!

Dodaj opinię

Ocena: