Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

kosz

W moim śnie znalazłem się w jakiejś nieznanego miejsca. Byłem w otoczeniu wysokich, tajemniczych murów i otoczenia, które sprawiało, że czułem się niepewny. Choć nie wiedziałem, gdzie się znajduję, moje ciało było pełne uczucia napięcia i zagubienia. Wszystko było pokryte mgłą, co jeszcze bardziej nasilało moje poczucie zagubienia. Przede mną stał ogromny kosz, którego nie mogłem zidentyfikować. Był tak głęboki, że widziałem tylko jego krawędź. Wydawało się, że to otwór prowadzący do czegoś innego. Mój wzrok spoczął na tym koszu przez chwilę i poczułem, że nosi w sobie jakieś znaczenie.

Kiedy patrzyłem na ten kosz, moje myśli były pełne spekulacji na temat tego, co on reprezentuje. Wzrok dystansujący, który spodziewał się, że być może jakaś odpowiedź w końcu się pojawi. Całkowite zagubienie i brak wiary w otaczający świat. W tym momencie uświadomiłem sobie, że mogę odnaleźć odpowiedzi w senniku, który może pomóc mi zinterpretować sens tego snu, który mnie prześladuje.

Podjęcie decyzji o skorzystaniu z sennika było dla mnie naturalne, gdyż czułem się zagubiony i potrzebowałem uspokojenia. Zdałem sobie sprawę, że jedyny sposób, aby znaleźć odpowiedzi, to zanurzyć się w języku symboli, które obecnym w senniku.

Otworzyłem sennik i zacząłem przewracać strony, szukając kosza. Mojego kosza. Waszego kosza. Kosza, który może rzucić trochę światła na mój sen. Szybko znalazłem definicję i zacząłem czytać. Sennik mówił, że kosz jest symbolem ukrytych uczuć, które mogą człowieka prześladować.

Ten sen o koszu przypomniał mi o istocie bycia człowiekiem. Wszyscy mamy swoje wewnętrzne emocje, chociaż nie zawsze jesteśmy świadomi ich obecności. Te wewnętrzne uczucia i pragnienia są jak kosz, który niesiemy ze sobą i który może nas ciążyć. Być może ten sen był przypomnieniem dla mnie, aby zwrócić uwagę na te ukryte emocje i podjąć działania, aby je zidentyfikować i zrozumieć.

Choć sen o koszu był niejasny i miał mnóstwo różnych interpretacji, byłem wdzięczny za tę lekcję. Bez względu na to, jak wielki i enigmatyczny jest kosz, można się z nim zmierzyć, analizować go i wziąć odpowiedzialność za własne uczucia.

Podsumowując, sen o koszu otworzył przedemną drzwi do własnego wnętrza, skłaniając mnie do zastanowienia się nad moimi ukrytymi emocjami i uczuciami. Był ostrzeżeniem, aby nie ignorować tych uczuć i zwrócić uwagę na siebie.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Dr Amelia Rosenthal

Specjalność: Psychologia snów  Dr Amelia Rosenthal to wybitna psycholożka, specjalizująca się w psychoanalizie i interpretacji snów. Jej podejście łączy tradycyjne metody Freuda z nowoczesnymi teoriami psychologicznymi. Jej sennik jest pełen głębokich analiz i wskazówek dotyczących samopoznania przez sny.

Opinie na temat artykułu

Oceń artykuł jako pierwszy!

Dodaj opinię

Ocena: