Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

imie,domaslaw

Wiedziałem, że ten sen jest wyjątkowy, gdy tylko otworzyłem na oczy. Miałem wrażenie, że dotykam czegoś niezwykłego, czegoś, co wykracza poza granice mojej codzienności. Oprócz tego, że pamiętałem każdy szczegół snu, byłem w stanie poczuć emocje, które towarzyszyły mi podczas przeżywania go. To nie był zwykły sen, to był sen o imieniu Domasław.

W moim śnie byłem w małym, uroczym miasteczku.
Domasław był starożytnym, zapomnianym przez świat miejscem, w którym czas jakby stanął w miejscu. Ale mimo to, było tam coś magicznego, coś, czego nie potrafię dokładnie opisać. Byłem przyciągnięty do tego miejsca jak magnes, jakby miało ono odpowiedzi na wszystkie moje pytania i tajemnice mojego życia.

Podążając wąskimi uliczkami Domasławia, poczułem, że jestem częścią czegoś większego niż ja sam. Każda kamienica, każda uliczka miały swoją opowieść do opowiedzenia. Wszystkie te zakośne dachy, kolorowe fasady, tajemnicze podwórka wydawały się jakby ożywać i przemawiać do mnie, tak jakby chciały opowiedzieć swoje tajemnice.

I wtedy, znalazłem go - Domasław. Był to wielki, majestatyczny zamek, który wznosił się nad miasteczkiem. Jego wieże wznosiły się ku niebu, a mury były zdobione pięknym, rzeźbionym kamieniem. Wszystko w nim było tak inaczej niż wszystko, co dotychczas widziałem. Było tak piękne, tak pełne mocy i historii, że aż zapierało dech w piersiach.

Sennik podpowiedział mi, że sen o Domasławie przynosił mi odkrycia i poznanie siebie na zupełnie nowym poziomie. To było tak, jakby sen był przestrzenią, w której mogłem zgłębiać najskrytsze zakamarki mojej duszy. Przez to, że byłam w Domasławiu, to miejsce zaczęło kojarzyć mi się z samym sobą, z moją wewnętrzną siłą i mocą.

Zamek w Domasławiu reprezentował dla mnie siłę własnego wnętrza, ukrytą tajemnicę, którą trzeba było odkryć. Ta tajemnica nie była łatwa do odgadnięcia, ale jednocześnie była absolutnie oszałamiająca. To wiedza, że gdzieś we mnie czekał ogromny potencjał, który jest gotowy, by iść dalej, by odnaleźć swoje miejsce w świecie.

Ciągle wracam do tego sennik , żeby znaleźć kolejne odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Domasław przestał być tylko miejscem w moim śnie, stał się symbolem mojego wewnętrznego świata. W domasławskim zamku wciąż odkrywam nowe pomieszczenia, kolejne schody, które prowadzą mnie w głąb siebie.

Sennik naprowadził mnie na właściwą ścieżkę. Od tamtej nocy, kiedy miałem ten sen o imieniu Domasław, poczułem, że jestem w pełni gotowy, by wyjść na światło dzienne i podzielić się moim wnętrzem ze światem. Odkrycie tej siły we mnie było tak niewyobrażalne, że dało mi poczucie, że jestem gotowy przejść przez cokolwiek, co przyjdzie na moją drogę.

Teraz już wiem, że sen o Domasławie był darem od sennika, który chciał podsunąć mi odpowiedzi. Moją misją teraz jest odkryć, jak te odpowiedzi wpłyną na moje życie, jak mogę przekształcić to odkrycie w coś rzeczywistego i konkretnego. Domasław będzie zawsze przypominał mi, że mam w sobie moc do zmiany świata, do odkrywania siebie na nowo, do stawania się tym, kim naprawdę pragnę być.

Teraz wiedzę, że sen o imieniu Domasław był tylko początkiem mojej podróży. On dał mi pewność, że moje wnętrze jest warte odkrycia, a teraz moim zadaniem jest znaleźć odpowiednie narzędzia, by te odkrycia zamienić w rzeczywistość. Sennik pomógł mi zrozumieć, że sen to nie tylko sen, a czasem może być drogowskazem, który prowadzi nas na naszą właściwą ścieżkę.

W miarę jak coraz bardziej zagłębiam się w interpretację tego snu, coraz bardziej doceniam moc mojego wyobraźni i subtelne przesłanie, które skrywał w sobie sen o imieniu Domasław. To jest siła sennika - pomaga nam ożywić nasze najgłębsze pragnienia, pokazuje nam drogę do samopoznania i inspiruje do działania.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Lucian, Wizjoner Przyszłości

Jego specjalizacja to przewidywanie przyszłych wydarzeń na podstawie snów. Jest znany z trafnych prognoz dotyczących osobistych i zawodowych zmian.

Opinie na temat artykułu

Oceń artykuł jako pierwszy!

Dodaj opinię

Ocena: