Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Ciąża bliźniacza

Sen o bliźniaczej ciąży jest symbolem większego wysiłku w dążeniu do osiągnięcia konkretnego celu. Zachowajmy jednak ostrożność i cierpliwość, a w niedługim czasie za ten wysiłek zostaniemy wynagrodzeni. Ciąża we śnie to przeważnie symbol czegoś nowego, przejście między dwoma różnymi etapami życia. Często oznacza obowiązek sprawdzenia się w zupełnie nowej roli, ale ważnej jest, aby się jej nie obawiać. Sen o bliźniaczej ciąży jest symbolem podwójnych korzyści wynikających z całkiem nowej sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy. Jeżeli kobiecie przyśniło się bycie w ciąży, to niedługo spełnią się jej wszystkie marzenia. Jeżeli podczas snu patrzymy na inną ciężarną kobietę, jest to dla nas przepowiednia dotycząca pokaźnego przypływu gotówki.
 
Wiele senników mówi, że śniąc o ciąży bliźniaczej możemy być spokojni o bezpieczeństwo w biznesie, zadowolenie z życia i wierność. Jeżeli mamy bliźnięta w naszym śnie, to czekają nas jakieś dobre wiadomości. Gdy we śnie urodziliśmy bliźniaki, to jest to znakiem szybkiego szybkiego powrotu do zdrowia psychicznego i fizycznego, a to bardzo dobry symbol dla osób borykających się z jakimiś dolegliwościami.
 
Obecność bliźniąt w naszym śnie zwiastuje poprawę sytuacji finansowej. Zdrowe bliźnięta zawsze oznaczają wielkie spełnienie, ale bliźnięta chore zapowiadają kłopoty w rodzinie. Jeżeli śnimy o bliźniętach jednojajowych, to osiągniemy spore samozadowolenie. Bliźnięta syjamskie obecne we śnie to strata finansowa.
 
Gdy w trakcie snu oglądamy poród, jest to oznaką odciążenia i oczyszczenia organizmu. Jeżeli w naszym śnie jesteśmy uczestnikami szczęśliwego porodu, to czeka nas radość i wielkie szczęście. Narodziny chłopca to szczęście w interesach, ale narodziny dziewczynki to czekające nas bolesne doświadczenia. Jeśli jesteś świadkiem cudzego porodu w swoim śnie, to czeka cię wejście w posiadanie majątku, lecz w zdobytego w sposób nieuczciwy.
 
Nieszczęśliwy poród w naszym śnie jest ostrzeżeniem przed nadciągającym bólem i smutkiem. Jeżeli sami rodzimy we śnie, to niedługo uwolnimy się od trosk i osiągniemy jakieś korzyści. Sen o własnym, bolesnym porodzie, to ostrzeżenie przed chorobą. Ciężki poród interpretuje się jako symbol nieszczęśliwego małżeństwa. Martwy płód w naszym śnie oznacza żałobę.
źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Isabella, Strażniczka Nocnych Koszmarów

Pomaga w interpretacji i radzeniu sobie z koszmarami, oferując metody na ich przezwyciężenie i zrozumienie ukrytych lęków.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(3)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Dzięki sennikowi wiem, co mój sen oznaczał.
Sonia
29.03.2021
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Bardzo fajny sennik. Gorąco polecam. Sprawdza się!
Hanlin
29.11.2019
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Ciekawe te senniki.
Felix
26.11.2019

Dodaj opinię

Ocena: