Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

bursztyn

W moim śnie ostatniej nocy, bursztyn stanowił główny motyw. Wszystko zaczęło się od tego, że znalazłem się w pięknej, piaszczystej plaży, gdzie teren był usiany bursztynami. Ten nadzwyczajny widok zwrócił moją uwagę i natychmiast poczułem się skupiony na zbieraniu ich. Każdy kawałek bursztynu, który podnosiłem, posiadał niezwykłą energię i magię. Były one pełne historii i tajemnic, które chciałem poznać.

Podczas zbierania bursztynów oślepiający blask wręcz emanował z tych małych skarbów.
Ich intensywny, złocisty kolor sprawiał, że odczuwałem tchnienie natury w najbardziej autentycznym i pięknym wydaniu. Uwielbiałem dotykać ich gładkiej powierzchni, czując, jak ciepło przenikało moją skórę.

W miarę jak zbierałem coraz więcej bursztynów, moje marzenia i pragnienia stawały się coraz bardziej widoczne. Poczułem, że przywołuję swoją wewnętrzną siłę i poznaję swoje prawdziwe pragnienia. Każdy kawałek bursztynu symbolizował część mnie, która była ukryta, ale teraz wychodziła na światło dzienne.

W tym śnie, bursztyn pełnił funkcję przewodnika, który pokazywał mi drogę do własnych pragnień. Był symbolem mojej drogi życiowej - nieodkrytej i niedoświadczonej części mnie, która czeka na odkrycie. Te małe skarby były jak klucze do mojego osobistego sennik , otwierając drzwi do mojej duszy i kierując mnie na właściwą ścieżkę.

Poczułem, że bursztyn dawał mi pewność siebie i siłę do podążania za swoimi marzeniami. Wierzyłem, że w każdym z tych małych kawałków, którymi się otaczałem, była zawarta cała mądrość i energia, które były mi potrzebne do realizacji mojej wizji.

Sennik, który połączył się z bursztynowymi snami, podpowiadał mi, aby zaufać swoim instynktom i nieść to, co zdobyłem w sercu. Bursztyny były oznaką zbliżającego się rozwoju i transformacji, które czekały na mnie w przyszłości.

Wreszcie, gdy opuściłem tę plażę, poczułem ogromną wdzięczność za tę magiczną podróż. Wiedziałem, że bursztyny będą zawsze przypominać mi o mojej wewnętrznej sile i zdolności do manifestacji moich marzeń. To był sen pełen nadziei, inspiracji i możliwości, który przyniósł mi głębsze zrozumienie siebie i mojego miejsca w świecie. Otworzył drzwi do mojego sennika i nakierował mnie na ścieżkę spełnienia.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Mira, Ekspertka Snów Leczniczych

Specjalizuje się w interpretacji snów, które mogą wskazywać na fizyczne lub emocjonalne potrzeby zdrowotne śniącego.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Ciekawy artykuł! Nigdy nie wiedziałem ile symboliki może być związane z zabalsamowaniem w snach. Dzięki za ciekawe wyjaśnienie!
Franciszek Wojciechowski
30.11.2022

Dodaj opinię

Ocena: