Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Brudne obuwie

Symbolika butów odnosi się do pozycji zajmowanej w społeczeństwie, natomiast symbol brudnego obuwia jest niejednoznaczny.
 
Szczegółowe znaczenie snu:
-Sen o brudnych butach oznacza, że jeżeli się nie powstrzymasz, narobisz sobie sporo wrogów. A wszystko to przez często niestosowne i bezzasadne podważanie racji innych ludzi.
- Możliwa jest także interpretacja odnosząca się do życia miłosnego śniącego. Widzenie we śnie butów, które są brudne, to zapowiedź poznania jakiejś tajemnicę ukrywanej przez drugą osobę. To wydarzenie może mieć znaczenie dla Twoich późniejszych relacjach z partnerem bądź partnerką.
- Pokryte brudem bądź też kurzem buty jako symbol senny mogą informować, że w Twoim życiu zawodowym i prywatnym zapanowało ostatnio lenistwo. Wskutek tego zaniedbałaś albo zaniedbałeś naprawdę wiele spraw, między innymi obowiązki związane z pracą, a nawet… ćwiczenia fizyczne.
-Buty brudne lub też obłocone jako przedmiot marzeń sennych mówią o tym, że śniąca osoba przeszła wiele ciężkich chwil.
-Wręczanie we śnie komuś nowych butów, które wskutek pewnych okoliczności zabrudziły się- taki sen ma za zadanie ostrzec nas przed czynnikami, które w przyszłości mogą spowodować liczne problemy. Wystrzegaj się nieodpowiednich decyzji oraz nietrafionych działań. Uważaj na ludzi wzbudzających Twoje podejrzenia.
źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Theo, Wróżbita Relacyjny

Skupia się na snach dotyczących relacji i miłości. Pomaga w zrozumieniu dynamiki międzyludzkich i emocjonalnych aspektów związków.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(3)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
Ciekawy artykuł! Nigdy nie pomyślałem, jak brudne obuwie może mieć wpływ na sen. Teraz będę zwracał na to więcej uwagi. Dzięki za poradę!
Krystyna Gajewska
27.11.2023
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Wszystko jest dokładnie jak w moim śnie.
Sylwia
29.11.2019
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Uwielbiam senniki.
Tamara
26.11.2019

Dodaj opinię

Ocena: