Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

blekit

Wczoraj miałem niezwykły sen Byłam otoczony przez głęboki, intensywny błękit. To było coś niesamowitego, czułem, jakby mnie ta barwa pochłaniała i przenosiła do zupełnie innego świata. Ten sen był tak realistyczny, że mogłem poczuć wietrzyk na skórze i słyszeć szum otaczających mnie fal.

Błękit jest dla mnie barwą spokoju i harmonii, ale w tym śnie, jego intensywność wywołała we mnie poczucie ekscytacji.
To jakby byłem otoczony przez niebiańską moc i czułem, że jestem częścią czegoś większego. Moje zmysły były wyostrzone, a moje myśli przepełnione czystością i jasnością.

Wówczas zacząłem przypominać sobie sennik, który kiedyś przeglądałem. Czy ten sen miał jakieś znaczenie? Cokolwiek by to było, czułem, że jest to ważne i muszę odczytać przesłanie, które on niesie.

W senniku wypatrzyłem słowo "błękit". Okazało się, że sen o błękicie może oznaczać równowagę emocjonalną i spokój ducha. Być może oznaczał dobrą energię i pozytywne zmiany. Może także wskazywał na silne połączenie z intuicją i wewnętrznym wzrostem. To wszystko brzmiało niesamowicie, ale czułem, że to nie wszystko. Istniało coś więcej, co ukryte jest w głębi tego snu.

Moje myśli wróciły do samego błękitu. To, co mnie poruszało w tym śnie, to nie tylko barwa, ale również jego intensywność. Może to być wyraz jedności i wglądu w coś większego niż my sami. Błękit przekracza granice codzienności i otwiera nas na coś transcendentalnego.

Ten sen był jak podróż do naszych najgłębszych uczuć i marzeń, a także do naszego głębszego ja. Warta jest podążania za tym wskazówkami sennika, ale równie ważne jest podążanie za swoim sercem i intuicją. Ta podróż w błękit jest wyjątkowa, to wachlarz możliwości i odkrywanie piękna w nas samych.

Podsumowując, sen o błękicie był dla mnie pełen znaczenia. Przyniósł ze sobą spokój, równowagę i wgląd w moje emocje. Pokazał, że jestem częścią czegoś większego i że istnieje potencjał na rozwój i wzrost. To nie był zwykły sen, który trzeba zapomnieć po przebudzeniu. To była podróż do wnętrza mojej duszy i odkrywanie ukrytego piękna, które każdy z nas nosi w sobie.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Isabella, Strażniczka Nocnych Koszmarów

Pomaga w interpretacji i radzeniu sobie z koszmarami, oferując metody na ich przezwyciężenie i zrozumienie ukrytych lęków.

Opinie na temat artykułu

Oceń artykuł jako pierwszy!

Dodaj opinię

Ocena: