Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Zmarły rodzic

Opis snu

Miałem sen o mojej mamie, będąc w pobliżu widziałem jak wsiada do samochodu i za chwilę będzie odjeżdżać do pracy. Poszedłem w swoją stronę, a po chwili usłyszałem zderzenie, potężny huk. Mama zginęła w tym wypadku a ja miałem poczucie winy z jakiegoś powodu

Interpretacja snu

Ten sen może oznaczać, że żywisz w sobie strach lub obawy związane z utrzymaniem bezpieczeństwa osób, które są Ci bliskie. Może to wynikać z przeszłych doświadczeń lub z obaw o przyszłość. Mogłeś sennie odegrać swoje obawy, które dotyczą przede wszystkim Twojej mamy. Poczucie winy, które odczułeś po śmierci mamy w tym śnie, sugeruje uczucie bezradności i braku kontroli nad zdarzeniami, które wpływają na życie naszych bliskich. Może to oznaczać, że czujesz się odpowiedzialny za ich bezpieczeństwo i dobrobyt. Pamiętaj, że możemy nie mieć kontroli nad wszystkim i nie zawsze jesteśmy w stanie zapobiec negatywnym sytuacjom. Twoje uczucia związane z tym wydarzeniem mogą być sygnałem, że musisz nauczyć się akceptować to, czego nie możesz zmienić, jednocześnie robiąc wszystko co możliwe, aby chronić swoich bliskich. Takie sny mogą być trudne do przetworzenia i może być potrzebna pomoc profesjonalisty, takiego jak psycholog lub terapeuta. Jeżeli ten sen powtarza się, nie wahaj się szukać profesjonalnej pomocy.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Gabriel, Tłumacz Snów Metafizycznych

Zajmuje się snami o charakterze duchowym i metafizycznym, dostarczając wglądów w sprawy transcendentne i ezoteryczne.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
"Artykuł poruszył mnie głęboko i dał mi dużo do myślenia. Strata bliskiej osoby jest zawsze trudna, ale sny mogą być sposobem na nawiązanie kontaktu z zmarłym rodzicem. Dziękuję za tę wartościową poradę."
Dominik Kwiatkowski
12.12.2021

Dodaj opinię

Ocena: