Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Własny ślub z mężem

Opis snu

Witam serdecznie, Bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu. Moja aktualna sytuacja jest taka, że chcę się rozwieść z mężem i myślę że ten sen bardzo nawiązuje do mojego życia tylko nie wiem tak dokładnie jakie wyciągnąć wnioski.. Za męża wyszłam ponieważ zaszłam z nim w ciążę (niechcianą) i tak jakby nie miałam wyjścia.. A teraz przejdę do mojego snu: Nie wiem jak ale w tym śnie mieszkaliśmy w jakimś obcym mi mieście i mimo, że mieszkaliśmy niedaleko kościoła to mieliśmy zamówione auto w kolorze czarnym ładnie biało przystrojone do ślubu. Chociaż byłam w ciąży to on kazał bysmy poszli pieszo. Byłam na niego wściekła. Kiedy weszliśmy do kościoła było tam pełno gości. On poszedł przed ołtarz a ja się jeszcze zastanawialam czy wyjść za niego. Miałam biała suknie. No i po chwili zniechęcona poszłam przed ołtarz i wzięliśmy ten ślub. Ale byłam niezadowolona. Miałam po tym śnie drugi, bardzo krótki. Śniło mi się że leciałam samolotem (nie wiem dokąd). Lecieliśmy wysoko w chmurach, były tam moje dwoje dzieci ale męża nie widziałam. Zdziwiło mnie że w samolocie było uchylone okienko ale podobno tak miało być. Z góry bardzo bardzo mocno dziękuję za pomoc i odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie i życzę fantastycznego dnia Joanna Papacz

Interpretacja snu

Sen, który opisałaś, jest pełen metafor i symboli związanych z niepewnością wobec swojego obecnego małżeństwa. W snach ważne są różnego rodzaju symbole, które mogą nazywać do rzeczywistości. Mieszkaliście w obcym mieście, co często skojarzone jest z obawami, niepewnością, brakiem pewnej drogi do przodu lub z poczuciem utraty kontroli nad własnym życiem. Czarny samochód, którym miało się jechać do ślubu, może symbolizować lęk, niepewność, negatywne emocje lub smutek związany z tą decyzją. Fakt, że byłam na niego wściekła, świadczy o gniewie, jakiego mogłaś doświadczyć w prawdziwym życiu wobec swojego męża w związku z tą sytuacją. Ponadto, zastanawianie się, czy wyjść czy nie do ołtarza, potwierdza niepewność i obawę przed małżeństwem. W drugim śnie leciałaś samolotem, co miękkie symbolizuje podróż do nowego chapteru twojego życia. Fakt, że nie widziałaś swojego męża, sugeruje, że możesz czuć, że takie podróżowanie jest dla ciebie samodzielne. Uchylone okno w samolocie może oznaczać, że jest miejsce na nową perspektywę, nowe doświadczenia i zmiany. A zatem, ten sen może pokazywać Twoje obawy, niepokoje i niezdecydowanie związane z rozwodem. Przemyślanie decyzji o małżeństwie w snach może wskazywać na to, że jesteś gotowa do zmiany i podążania naprzód w życiu pomimo niepokoju i lęku, jakie mogą się z tym wiązać. Wzięcie pod uwagę różnych możliwości i perspektyw może być kluczem do zrozumienia, co dla ciebie jest najlepsze.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Elena, Wróżbitka Księżycowa

Specjalizuje się w interpretacji snów związanych z emocjami i intuicją. Jej umiejętności pozwalają na głębokie zrozumienie podświadomych emocji.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
"Artykuł bardzo pomocny, podaje praktyczne wskazówki jak zorganizować własny ślub z mężem. Bardzo mi się podoba, że skupia się na budowaniu wspólnej przyszłości z partnerem. Polecam każdej przyszłej pannie młodej!"
Ryszard Wójcik
02.09.2021

Dodaj opinię

Ocena: