Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Spotkanie z wymarzonym chłopakiem

Opis snu

Koleżanki są u mnie w domu nagle przez okno widzę grupę chłopców idealnie tyle ile nas samych jest mają kije zaczynamy uciekać pakować się gdy jestem w drodze pomiędzy domem a kościołem upadam widzę tylko wymarzonego chłopaka nad sobą ale nie widzę twarzy zbieram się szybko uciekam spadam do kościoła all za mną

Interpretacja snu

Snem ten może sugerować poczucie niepokoju lub strachu przed pewnymi aspektami twojego życia towarzyskiego. Grupa chłopców ze kijami, którzy nagle się pojawiają, mogą symbolizować zagrożenie lub konflikt, jaki doświadczasz lub obawiasz się doświadczyć w rzeczywistości. To, że liczba chłopców jest równa liczbie Waszej grupy koleżanek, może oznaczać, że czujesz, iż jesteś w stanie utrzymać równowagę lub stawić czoła temu zagrożeniu. Droga pomiędzy domem a kościołem, może reprezentować duchowe lub moralne rozważania, które są kluczem do zrozumienia lub rozwiązania konfliktu. Upadek w drodze do kościoła może oznaczać poczucie porażki lub wyzwanie w twoim duchowym lub moralnym rozwoju. Widok wymarzonego chłopaka nad sobą, mimo że nie widzisz jego twarzy, może symbolizować Twoje pragnienie bliskości, zrozumienia lub wsparcia. To, że nie widzisz jego twarzy, może wskazywać, że nie jesteś pewna, kto mógłby Ci to wsparcie zaoferować, lub że pragniesz wsparcia od kogoś, kogo nie możesz wyraźnie zidentyfikować w swoim życiu. Szybko zbierasz się i uciekasz, co może sugerować, że mimo trudności potrafisz sobie radzić i próbujesz uniknąć konfliktu. Spadanie do kościoła może oznaczać próbę odnalezienia schronienia lub poczucia bezpieczeństwa. Ogólnie rzecz biorąc, ten sen może świadczyć o Twojej niepewności i lęku, ale też o Twojej zdolności do radzenia sobie z problemami i dążenia do duchowego rozwoju lub porozumienia.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Celeste, Wróżbitka Snów Astralnych

Specjalizuje się w snach związanych z podróżami astralnymi i doświadczeniami poza ciałem, oferując wgląd w te niezwykłe zjawiska.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
"Ten artykuł naprawdę dał mi do myślenia. Może warto spróbować interpretacji swoich snów, jeśli mogą pomóc mi spotkać wymarzonego chłopaka. Dzięki za ciekawe wskazówki!"
Kornelia Nowakowska
06.12.2022

Dodaj opinię

Ocena: