Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Sny o ex

Opis snu

Od dwóch tygodni śni mi się codziennie, czasami co dwa dni ex. Sny są bardzo realistyczne. Z początku sny były bardzo zbliżeniowe, później kłótnie, a dzisiejszej nocy mi się przyśniły wiadomości od niej przez telegram. Pierwszy raz udało mi się odczytać te wiadomości, ponieważ były bardzo przejrzyste - jak kiedyś mi się takie sny przytrafiały, że ktoś do mnie pisze to zazwyczaj nie udało mi się ich odczytać. Nie jesteśmy razem od od kilku miesięcy. Ja jestem aktualnie w związku, ona podejrzewam też - zablokowałam ją wszędzie, ale przed blokowaniem widziałam różne posty z nową partnerką. Ja zainicjowałam zerwanie, nie myślę o niej w ogóle, zablokowana jest dosłownie wszędzie więc jej nie widze. Streszczając treść SMS, zaczęła się w śnie pytać o mój stan zdrowia, że martwi się o mnie, tęskni za mną - i na końcu "Alex, nie jestem pewna mojego aktualnego związku, powoli tego żałuję", po przeczytaniu tego wyświetlało się, że pisze coś dalej ale urwało mi sen. Co to może oznaczać? Co mogę zrobić, aby mi się nie śniła?

Interpretacja snu

Sny to subiektywne doświadczenia, które mogą być inaczej interpretowane w zależności od kontekstu i perspektywy danej osoby. W twoim przypadku, sny o byłej partnerce, mogą symbolizować to, co zostało nierozwiązane lub nieukończone w waszym związku. Może to być refleksja twojej podświadomości na temat pytań lub obaw, które masz na temat swojego obecnego związku. Twój mózg może próbować przetrawić różne emocje lub doświadczenia, które mogły pozostać po zakończeniu waszego związku. To również może oznaczać, że choć nie myślisz o niej świadomie, twoja podświadomość nadal przetwarza to, co się stało. Widzenie słów czy wiadomości w śnie i bycie w stanie je odczytać jest dość rzadkie, ale jeśli nadal pamiętasz treść tych wiadomości, może to być wskazówka do tego, co twój umysł próbuje Ci przekazać. Możliwe, że twoja podświadomość próbuje Ci powiedzieć, że potrzebujesz zająć się jakimś aspektem swojego życia emocjonalnego lub związkowego, który został zaniedbany lub pominięty. Jeśli chodzi o radę, jak przestać mieć takie sny, mogłoby pomóc skonfrontowanie się z tym, co te sny mogą reprezentować, a także jakiekolwiek nierozwiązane emocje czy problemy, które mogły pozostać po zakończeniu związku z byłą partnerką. Czasami odpoczynek, relaksacja, medytacja lub profesjonalna pomoc mogą przyczynić się do lepszego snu. Pamiętaj jednak, że interpretacja snów jest niezwykle subiektywna i zawsze powinna być odbierana przez filtr Twoich własnych doświadczeń i przekonań.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Isabella, Strażniczka Nocnych Koszmarów

Pomaga w interpretacji i radzeniu sobie z koszmarami, oferując metody na ich przezwyciężenie i zrozumienie ukrytych lęków.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Ciekawy artykuł. Te sny mogą być naprawdę przykre, ale ważne jest zrozumienie, że mogą odzwierciedlać nasze obawy i emocje związane z poprzednimi związkami. Dobrze wiedzieć, że są sposoby radzenia sobie z nimi i to, co oznaczają. Dzięki za pomoc!
Liwia Górska
04.11.2022

Dodaj opinię

Ocena: