Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Śmierć mamy

Opis snu

Witam bardzo bym prosiła o interpretacje kilka snow,ale wydają mi się istotne w jedno. A więc 9 lat temu zmarła moja mama w tym czasie śniła mi się jakieś około 5razy . Raz ,że popchnęłam ją na fotel i umarła, raz że to ona wraz z konkubentem,który żyje zabijała ludzi w taki sposób,że wkładała ich do czarnego worka i czekała aż się uduszą,przy tym się śmiała. Raz śniła mi się jako szczęśliwa, uśmiechnięta ,chodząca droga z usniesiona głową w swojej wymarzonej sukience. A raz mi się śniła jako osoba żyjąca do chwili kiedy ćpun na rowerze nie wjechał dwukrotnie w nogi, zaczęła na posesji szpitala-pogotowia krwawić na ziemi. Podbiegłam do drzwi by zawołać pomóc w tym czasie mama wypluła coś z buzi oczywiście wygladalo to jak jakiś narząd, i z trudnością połknęła. Za nim pomóc posłuchała mnie bo w tym czasie zajmowali się dwoma nacpanymi małolatami, to mama zmarła . Proszę o pomoc zastanawia mnie dlaczego mama w ten sposób mi się sni nie ukrywam ze bardzo mnie to męczy. Z góry Baaaardzo dziękuję.

Interpretacja snu

Sny o zmarłych bliskich są częste i często wywołują silne emocje. Niektórzy interpretatorzy snów sugerują, że takie sny mogą być naszą próbą radzenia sobie ze stratą czy próbą zrozumienia, co strata oznacza dla nas samych. Jeżeli Twoja mama znaczyła dla Ciebie dużo, te sny mogą być próbą zrozumienia, co ona oznaczała dla Ciebie, jaka jest jej rola w Twoim życiu czy nawet jak Twój stosunek do niej wpływa na Twoje relacje z innymi osobami. Sny, w których widzisz swoją matkę zabijającą ludzi, mogą być twoją próbą zrozumienia i przetworzenia negatywnych emocji, które czujesz, a może nawet gniewu lub złości na swoją matkę. Kiedy ktoś, kogo kochamy, umiera, często czujemy gniew lub złość - nawet jeśli wiemy, że to nie jest "słuszne" - i te sny mogą być sposobem, w jaki to przetwarzasz. Podobnie, sen, w którym popchnęłaś swoją matkę na fotel i ona umarła, może oznaczać poczucie winy lub odpowiedzialności za jej śmierć. Sen, w którym twoja mama jest szczęśliwa i nosi wymarzoną sukienkę, może być twoją próbą zrozumienia i przetworzenia pozytywnych wspomnień o niej. Sen, w którym twoja mama zostaje potrącona przez rowerzystę, jest szczególnie mocny i może oznaczać poczucie, że nie byłaś w stanie jej pomóc lub ochronić - co jest częstym uczuciem wśród osób, które przeżywają stratę. Wszystko to jest naturalnym, zdrowym procesem radzenia sobie ze stratą. Jeżeli te sny zupełnie Cię męczą, być może warto byłoby skorzystać z pomocy profesjonalnego terapeuty, który pomógłby Ci przetworzyć te emocje. Pamiętaj, że to tylko interpretacja - znaczenie snów jest bardzo indywidualne i zależy od twoich osobistych doświadczeń. Te sny mogą mieć dla Ciebie zupełnie inne znaczenie.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Lucian, Wizjoner Przyszłości

Jego specjalizacja to przewidywanie przyszłych wydarzeń na podstawie snów. Jest znany z trafnych prognoz dotyczących osobistych i zawodowych zmian.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
"To był bardzo poruszający artykuł. Strata matki to jedna z najtrudniejszych rzeczy, przez które musimy przejść w życiu. Mam nadzieję, że artykuły takie jak ten pomogą ludziom zrozumieć i poradzić sobie z tak trudnym doświadczeniem."
Mikołaj Sikorski
04.09.2022

Dodaj opinię

Ocena: