Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Sen z byłą kobieta

Opis snu

Śniło mi się że jestem w pobliżu kobiety którą dalej kocham ale się rozstaliśmy bo stchórzylem i uciekłem. W tym śnie po jakimś czasie podeszłem do niej i chwyciłem za ramię. Odwróciła się i powiedziała odejdź, po czym się obudziłem. Dodam że utrzymujemy że sobą kontakt.

Interpretacja snu

Sny to wewnętrzne refleksje naszych pragnień, lęków i zaangażowań emocjonalnych. Śnienie o osobie, której kiedyś się kochało, jest dość powszechne, szczególnie jeśli w rzeczywistości utrzymujecie kontakt. Twój sen wskazuje na potrzebę konfrontacji i zamknięcia pewnego etapu w Twoim życiu. Chwycenie jej za ramię wskazuje na pragnienie ponownego połączenia, ale jej odpowiedź sugeruje, że jest to trudne do osiągnięcia. Możliwe, że w Twoim podświadomym umyśle panuje poczucie winy za to, co się wydarzyło - stchórzyłeś i uciekłeś. Tęsknota za tą osobą może wskazywać na brak zamknięcia lub niezadowolenie z obecnej sytuacji. Wskazuje to na potrzebę poradzenia sobie z uczuciami z przeszłości. Może to również sugerować, że próbujesz zrozumieć, dlaczego relacja się zakończyła i jak możesz z tego wysnąć lekcje na przyszłość. Ważne jest również, aby pamiętać, że sny nie zawsze mają konkretne znaczenie i nie zawsze są dosłowną projekcją naszych uczuć. Czasami są one tylko wynikiem naszych mózgów próbujących przetworzyć różne myśli i emocje.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Raphael, Mistrz Symboli

Jest ekspertem w analizowaniu snów zawierających złożone symbole i metafory. Jego interpretacje często dotyczą duchowego rozwoju i wewnętrznej transformacji.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
"Ten artykuł naprawdę mnie zaintrygował. Mam wiele snów związanych z moją byłą partnerką i zastanawiam się, co mogą one oznaczać. Czytając ten artykuł, dowiedziałem się trochę więcej na temat interpretacji snów z byłymi partnerkami. Dzięki za pomoc!"
Maurycy Witkowski
30.07.2021

Dodaj opinię

Ocena: