Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Sen o chłopaku który mi się podoba

Opis snu

Sen w którym chłopak który mi się podoba i ja jemu, ale on narazie nie szuka związku zrobiłam mu prezent i on go otworzył i był bardzo szczęśliwy, potem pojechał z mojego domu i wrócił za jakiś czas i przywiózł mi piżamę (wczoraj zobaczył mnie w piżamie jak przyjechał po coś czego zapomniał z mojego domu) i dostałam oś niego śliczna granatowa sukienkę i on to wszytko chciał żebym przymierzyła i się mu pokazała, był bardzo ucieszony tym ze mi się spodobał ten prezent z góry dziękuje za interpretacje ☺️

Interpretacja snu

Sen ten może reprezentować Twoje pragnienie bycia bliżej osoby, która Ci się podoba. Dostarczenie mu prezentu może wskazywać na chęć pokazania mu swojego zainteresowania i troski, a jego reakcja, czyli szczęście, może oznaczać, że pragniesz pozytywnej odpowiedzi od niego, chociażby subtelnej. Wracając z prezentem dla Ciebie, reprezentuje to pragnienie, żeby był on obecny w Twoim życiu oraz by doceniał Ciebie tak, jak Ty jego. Widać to zwłaszcza w momencie, kiedy chce, abyś przymierzyła te prezenty - wskazuje to na to, że chciałabyś, aby ten chłopak docenił Ciebie, nie tylko za wygląd, ale też za Twoje uczucia wobec niego. Sen ten prawdopodobnie oznacza, że masz silne uczucia wobec tej osoby i pragniesz być z nią blisko, nawet jeśli on aktualnie nie szuka związku. To, że jesteś w stanie zobaczyć jego radość, świadczy o Twoim pragnieniu, aby on był szczęśliwy, co jest siłą napędową wielu związków. Pamiętaj jednak, że interpretacja snów jest zawsze subiektywna i każdy sen może mieć wiele różnych interpretacji. To jest tylko jedna z możliwych interpretacji Twojego snu. W każdym razie, jest to bardzo pogodny i pozytywny sen, który odzwierciedla to, jak bardzo Ci na tym chłopaku zależy.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Aurora, Wróżka Natury

Skupia się na snach związanych z naturą i zwierzętami. Wierzy, że sny te są kluczowe dla zrozumienia naszej relacji ze światem przyrody.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
"Wow, właśnie miałam ten sen kilka dni temu! To takie dziwne, jak sny mogą odzwierciedlać nasze uczucia i pragnienia. Mam nadzieję, że to znak, że coś się wydarzy z moim ukochanym."
Kornel Wieczorek
18.04.2022

Dodaj opinię

Ocena: