Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Sen

Opis snu

miesiace temu zmarł tata i mi się teraz przyśnił. Bylo duzo krwi zarosniety dom rodzinny jego ( moich dziadków) i tatuś mowil do mnie malgosia jak ja to posprzątam tyle krwi i mowil 5 5 5 ( 3x pięć)

Interpretacja snu

Sny zawierające sceny śmierci i utraty bliskich osób, są często związane z głębokim, emocjonalnym cierpieniem. Jeżeli niedawno osoba bliska Ci zmarła, odpowiedzi na pytania dotyczące tego, co Ci się śniło, możesz szukać w kontekście swoich uczuć do tej osoby, jakie przeżywasz w zwiazku z jej odejściem i jak radzisz sobie z tym cierpieniem. Widok domu Twojego ojca, pokrytego krwią, może symbolizować Twoje niepokoje i gniew związany z jego stratą. Krew, jako symbol cierpienia, może wskazywać na Twoje przeżywanie tęsknoty i smutku. Posprzątanie krwi, które Twoj tata mówi do Ciebie, może być symbolem Twojej potrzeby poradzenia sobie z zaistniałym zdarzeniem i odczuwanym przez Ciebie smutkiem. Może wydaje Ci się, że to Ty musisz "posprzątać" całe to emocjonalne zamieszanie. Wielokrotne powtórzenie liczby pięć może mieć wiele znaczeń, w zależności od kontekstu Twojego osobistego życia. Może to odnosić się do etapów żałoby (zaprzeczenie, gniew, negocjacje, depresja, akceptacja), bądź do pięciu elementarnych faz życia ludzkiego (urodzenie, dzieciństwo, dorosłość, starość, śmierć). Może to być też odniesienie do jakiegoś konkretnego wydarzenia lub osoby w Twoim życiu. Każdy sen jest wyjątkowy i interpretowany indywidualnie, więc powyższe interpretacje mogą, ale nie muszą mieć zastosowanie do Twojego snu. Jeśli czujesz, że sen negatywnie wpływa na Twoje emocje, zawsze warto porozmawiać o tym z psychologiem lub terapeutą.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Mystic Moon

Specjalność: Ezoteryczne podejście do snów, Mystic Moon to anonimowy autor, który łączy ezoterykę i astrologię w interpretacji snów. Jego/jej prace często skupiają się na duchowym przewodnictwie i przesłaniach płynących ze snów, z perspektywy mistycznej i metafizycznej.

Opinie na temat artykułu

Oceń artykuł jako pierwszy!

Dodaj opinię

Ocena: